WhatsApp, kullanıcı arayüzünde değişiklikler yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz dönemde Android uygulamasının beta sürümünde ana sayfada değişiklikler yapan WhatsApp, şimdi de Durumlar bölümünde değişiklikler yapmaya hazırlanıyor. WhatsApp'ın Android uygulaması, Durumlar bölümünde önemli bir güncelleme ile karşımıza çıkacak. İşte WhatsApp'ın yeni güncellemeleri...

WHATSAPP ARAYÜZÜ DEĞİŞİYOR

Son zamanlarda yapılan WhatsApp güncellemeleri, Android kullanıcılarını şaşırtıyor. Bir sabah uyandıklarında, farklı bir WhatsApp ile karşılaşabilirler. WhatsApp'ın son beta güncellemesinde, Durumlar bölümü için yeni tasarım değişiklikleri planlanıyor. Yenilenen kullanıcı arayüzü ile birlikte, Durumlar'a bakmadan da görmeye izin verme özelliği ekleniyor ve bu, Instagram'da olduğu gibi benzer bir deneyim sunacak.

 

WhatsApp beta 2.24.10.10 sürümünde yapılan değişikliklerle, Android kullanıcıları farklı bir versiyonla karşılaşacaklar. Durumlar bölümünde revizyon yapılacağı belirtilirken, artık paylaşımlar liste olarak değil, gösterilen kişinin veya grubun adı ve profil resmiyle dikdörtgen kutular içinde sunulacak.

Bu değişiklik, her bir durumu tek tek izlemek istemeyen kullanıcılar için önemli bir yenilik olarak görülüyor. Yatay olarak kaydırılabilen listeler sayesinde birden fazla durumu aynı anda görüntülemek de mümkün olacak. Bu şekilde, kullanıcılar durumu açmadan nelerin paylaşılabildiğini de görebilecekler.

 

Nur Topu Gibi Yeni Sorunumuz ! Kamu İşçisi Muhtar ve Belediye Meclis Üyesi Nur Topu Gibi Yeni Sorunumuz ! Kamu İşçisi Muhtar ve Belediye Meclis Üyesi

Yeniden tasarlanan Durum güncellemeleri artık ekranda farklı bir konumda bulunacak. Durumlar, Güncellemeler sekmesinin altında yer alacak ve WhatsApp Kanalları'nın üzerinde bulunacak. Beta güncellemesi doğrultusunda, Android için kayıtlı olan tüm kullanıcılar da bu değişiklikleri test edecekler. Ayrıca, WhatsApp'ın cihazlar arası paylaşımı ve yüksek kaliteli fotoğraf ve video gibi özellikler de durum güncellemeleri ile birlikte yenilenecek.

"WhatsApp kullanıcıları bu değişikliklere isyan edecekler! Yine yeni bir değişiklik geliyor" haberi, 05 Mayıs 2024 tarihinde yazılmıştır. 05 Mayıs 2024 tarihinde de güncellenmiştir. Teknoloji kategorisi altında bulunan WhatsApp kullanıcıları bu değişikliklere isyan edecekler! Yine yeni bir değişiklik geliyor haberi 2024 yılına aittir. Bu haberin yanı sıra sayfamızda birçok güncel bilgi ve son dakika haberler yer almaktadır. WhatsApp kullanıcıları bu değişikliklere isyan edecekler! Yine yeni bir değişiklik geliyor 2024 konusundaki bu haber içeriği objektif bakış açısının yansımasıdır. Teknoloji konusunda 05 Mayıs 2024 tarihlidir, bugüne ait güncel gelişmelerden haberdar olmak için bizi Twitter ve Facebook sayfalarımızdan takip edin.

Kaynak: rss