• USD 32,79
  • EUR 35,16
  • ALTIN 2.459,44
  • BİST100 10.471
  • BTC 66.050
18:44 Gündem

Kurtalan Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Vehbi Yağız, hastanenin bir yıldır devam eden klima sorunuyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Başhekim Yağız, sorunun çözüm sürecini detaylı bir şekilde anlatarak, kamuoyunu bilgilendirdi.

18:35 Gündem

Sağlık Memuru Erol Doğan Hakkın Rahmetine Kavuşmuştur

16:19 Gündem

Kolonoskopi için hastaya 26..05.2025 tarihine randevu verildi.

15:46 Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan İspanya ve İtalya dönüşü sonrasında uçakta gazetecilerin sorularını yanıtladı. Erdoğan son günlerde tartışmalara neden olan MHP lideri Bahçeli’nin açıklamaları için "Devlet Bey'in açıklaması devlet adamı yaklaşımıyla, sakin, bir tartışmaya fırsat vermeden yapılmıştır. Konuyu bu şekilde kapatmış olması gayet isabetlidir" dedi. Erdoğan CHP ziyareti için de "Bizim iade-i ziyaretimizi demek ki hazmedemediler" ifadelerini kullandı.

13:34 Gündem

Şehir Hastanesinde ameliyat olan hasta verilen kahvaltıya isyan etti.

13:26 Gündem

CHP Grup Başkanvekili Murat Emir, 19 yaşındaki bir gencin gözüne taş çarpması sonrası Ankara Etlik Şehir Hastanesi'ne gittiğini, ancak hastaya acil ''VCR ameliyatı'' yapılması kararı verilmesine rağmen "tatildeyiz" denilerek sevk edildiğini bildirdi.

13:22 Gündem

Kütahya’da iddiaya göre, anne babasının doktor olması için baskı yaptığı M.E.A. (22) isimli Tıp Fakültesi öğrencisi, yalnız yaşadığı evde intihar etti.

13:19 Gündem

İstanbul'da yine bir sağlık çalışanı hem hasta yakınlarının hem de tekerlekli sandalyedeki hastanın saldırısına uğradı.

08:44 Gündem

Aydın merkezli dört ilde sahte engelli raporu hazırladığı tespit edilen suç örgütüne yönelik operasyonda 17 kişi gözaltına alındı. Adliyeye sevk edilenlerden dördü tutuklandı.

08:40 Gündem

15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde şüpheli bir araç nedeniyle trafik bir süre çift yönlü olarak trafiğe kapatıldı. Olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. İstanbul Valiliğinden yapılan açıklamada, köprüde meydana gelen olayın bireysel olduğunun değerlendirildiği, emniyetin köprü trafiğini durdurduğu ifade edildi. Köprü ortasında yan şekilde duran şüpheli otomobildeki 'SMA' yazısı dikkat çekti. Bakan Yerlikaya, bipolar hastası olan şahsın ikna edilip teslim alındığını duyurdu.