Sayın sözleşmeli yöneticilerimiz vaka sayıları arttı. Şimdi ne olacak.

Sayın sözleşmeli yöneticilerimiz vaka sayıları arttı. Şimdi ne olacak.
Hükümetin yapmış oldugu planlama ile başarılı bir şekilde koronovirüs vakalarında sayılar düşmüştü. Bazı il ve ilçelerde "0" vakanın tespit edildiği günler oldu. Havaların ısınması ve kuralların esnetilmei ile birlikte vaka sayıları arttı ve yasaklar yeniden konuldu.
Vaka sayıları azaldığında, pandemi sürecini çok iyi yönettiğini iddia eden odasından çıkmayan, çalışan ile ve hasta, hasta yakını ile görüşmemek için idari katın önüne şerit çeken, herhangi bir sınav ile atanmayan, bulunduğu kadrodan daha fazla maaşı her ayın 15'inde alan, bana pandemide kimse karışmaz istediğimi yaparım diyen, mobbingi kendinde hak gören, sendika başkanları ile ilin bürokratları ile yemeli içmeli organizasyon planlayan, peronel ile yemek yemeyip, odasına yemek getirten ancak kerameti kendinde sayıp elbette bakanlık bizim ile tekrar sözleşme imzalayacak diyen sayın sözleşmeli yöneticilerimiz vaka sayıları arttı. Şimdi ne olacak.

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2021, 23:51

Ceren YILDIZ

banner42
YORUM EKLE
YORUMLAR
korona
korona - 3 ay Önce

yonetıcı sözleşmelı olmayınca vaka sayıları azalacakmıydı. sözleşmelı olunca arı. sözleşmelı olmayan yönetıcıler odalarına her gelenı aldımı bu dönemde, secılmısler bıle sınırlama koydu görusmelerıne, bunuda haber olarak mı yayınlıyorsunuz anlamıyorum. sankı vıruusu sözlemelı yonetıcı yaydı. sözleşmelı olmayanlar olsaydı vırus duracaktı. önce ınsanlarımıza kuallara uymayı ögretmek lazım.....

Sözleşmeli yöneticiler geldi..
Sözleşmeli yöneticiler geldi.. @korona - 2 ay Önce

bizim performans ödemeleri noldu?

sözleşmeli profesyonel yöneticileri karıştırmayın
sözleşmeli profesyonel yöneticileri karıştırmayın @korona - 2 ay Önce

onlar özel insan!

onların ballı maaşları almasına eleştiri olmasın!

lütfen!

lütfen!

Bay doğru
Bay doğru - 3 ay Önce

Sözleşmeli yöneticiler mi arttırdı vakaları. Sakın sana sahiplik yapan parti kongrelerinden artmış olmasın

Kovit
Kovit - 3 ay Önce

Sözleşmeli yöneticileri sonlandırılacak korona bitecekse hiç beklemeye gerek yok
Ancak sırf Reyting için haber yapıyorsanız Buda sizin seviyeniz

ADSIZ MESLEK
ADSIZ MESLEK - 2 ay Önce

CORANA SAYESİNDE LİYAKATSİZ İDARECİLERİN BECEREKSİZLİĞİ GÜN YÜZÜNE ÇIKMIYOR

ZALİMLERİN ZULMÜ VARSA MAZLUMUNDA ALLAHI VAR.ALLAH
ZALİMLERİN ZULMÜ VARSA MAZLUMUNDA ALLAHI VAR.ALLAH - 3 ay Önce

SÖZLEŞMELİ YÖNETİCİLER KUL HAKKI YİYOR ÇÜNKÜ BİR ÇOGU SADECE VE SADECE DİPLOMALI.EĞİTİM YOK VASIF YOK KARİYER LİYAKAT YOK SADAKATE GÖRE ATANIYOR SONRADA DİĞER ÇALIŞANLARA KAN KUSTURUP MOBİNG UYGULUYOR.SAĞLIKTA SINAV KAZANAN VHKİ ATANMIYOR AMA SINAVSIZ MÜDÜR ATANIYOR HAKSIZLARA YEDİ YİRMİ DÖRT HAYIR DUA OKUYORUZ BUNUDA BÖYLE BİLSİNLER.ALLAHIN ADALETİNE SIĞINIYORUZ VE ALLAHA HAVALE EDİYORUZ.SINAV KAZANIP ATANMAYAN 2351 VHKİDEN BİRİ.8 YILDIR MAĞDURUM ÇOLUK ÇOCUĞUMU GEÇİNDİREMİYORUM TEK MAAŞ VE EK GÖSTERGESİZ ÜCRETLE ALLAH SORSUN.

SIRADAKİ HABER