Demokratik Sağlık Sen Genel Başkanı Togan Demircan sosyal medyadan yaptığı açıklamada, "Sağlık ve sosyal hizmet çalışanları her şartta (salgın, deprem, savaş, terör, karlı dağda sıcak ovada denizde karada havada) 7/24 fedakârca çalışırken birilerinin hiçbir sınava girmeden (ehliyetsiz) ve hiçbir tecrübesi olmadan (liyakatsiz) koltuğa geçip ahkam kesmesi, mobbing yapması can kurtarmak için can veren personelin canına yetti " dedi. 

Demokratik Sağlık Sen Genel Başkanı Togan Demircan açıklamasında  haksız hukuksuz ve dahi hadsiz işlemler yapmaktan vazgeçmelerini ve  Demokratik Sağlık Sen sadece bu işlemlerin iptal edilmesi değil cezasının verilmesi içinde rücu tazminat ceza dahil tüm yolları kullanacaklarını açıkladı.

Rekor Büyüme! Tüm İş Kollarında En Çok Artış O Sendikada Oldu Rekor Büyüme! Tüm İş Kollarında En Çok Artış O Sendikada Oldu

Demokratik Sağlık Sen Genel Başkanı Togan Demircan sosyal medyadan yaptığı açıklama;

Sağlık ve sosyal hizmet çalışanları her şartta (salgın, deprem, savaş, terör, karlı dağda sıcak ovada denizde karada havada) 7/24 fedakârca çalışırken birilerinin hiçbir sınava girmeden (ehliyetsiz) ve hiçbir tecrübesi olmadan (liyakatsiz) koltuğa geçip ahkam kesmesi, mobbing yapması can kurtarmak için can veren personelin canına yetti!

Beyler.

Bu insanlar hem devletimizin hem milletimizin taktirini kazanmıştır.

Bu insanlar anasından babasından karısından çoluğundan çocuğundan geçip milletimize koşmuştur.

Bu insanlar sağlığımızın garantisidir.

Oturduğunuz yerden haksız hukuksuz ve dahi hadsiz işlemler yapmaktan vazgeçin.

Çünkü Demokratik Sağlık Sen sadece bu işlemlerin iptal edilmesi değil cezasının verilmesi içinde rücu tazminat ceza dahil tüm yolları kullanacaktır.

Tüm çalışanların taktirine sunuyoruz.

Editör: Ceren Yıldız