Doktor Duygu Eda Altıngeyik bulundu

Antalya’da 3 gün önce halasının evinden çıktıktan sonra kendisinden bir daha haber alınamayan ve her yerde aranan yeni mezun doktor Duygu Eda Altıngeyik'in (24), bir arkadaşının evinde olduğu öğrenildi.

Doktor Duygu Eda Altıngeyik bulundu

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi yeni mezunlarından Dr. Duygu Eda Altıngeyik, 25 Haziran Cuma günü halasının Kepez ilçesi Varsak Mahallesi'ndeki evinden "Yürüyüşe çıkıyorum" diyerek ayrıldı. Yanına kimliğini ve telefonunu almadığı belirlenen Altıngeyik, eve dönmedi.

Cumartesi düzenlenen mezuniyet balosuna da gitmeyen Altıngeyik hiçbir yerde bulunamayınca yakınları Sakarya Polis Merkezi'ne giderek kayıp başvurusunda bulundu. Başvuru üzerine harekete geçen Antalya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Kayıplar Büro Amirliği ekipleri, Duygu Eda Altıngeyik'i bulmak için çok yönlü araştırma başlattı.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Ablasının hayatından endişe ettiklerini söyleyen aynı okulda okuyan kardeşi Mehmet Altıngeyik, bugün televizyon programına çıktı. Programı izleyen ve telefonla arayan Duygu Eda Altıngeyik, kaybolmadığını, bir arkadaşının evinde kaldığını söyledi.

Ablasının evden çıkmadan önce kuzeniyle tartıştığını belirten Mehmet Altıngeyik, "Bir arkadaşının evinde kalıyormuş. Telefonunu yanına almadığı için ulaşamadık. Program sırasında arayıp iyi olduğunu bildirdi" dedi.

"KUZENİMLE ETTİĞİM KAVGADA AİLEM ARKAMDA DURMADI, ÇIKIP GİTTİM"

24 yaşındaki yeni mezun Doktor Duygu Eda Altıngeyik daha sonra Müge Anlı ile telefonda ortadan kaybolma sebebiyle ilgili konuştu. Kuzeniyle kavga ettiklerini belirten Duygu, şunları anlattı: "Ailem beni sevmiyor. Kimse o kavgada arkamda durmadı. Erkek kardeşim 'iyi olmuş' dedi. Ben de gurur yaptım ve evden çıkıp gittim."

"KIZIM BÖYLE BİR ŞEY İÇİN İNSAN KAÇAR MI?"

Müge Anlı, "Kızım böyle bir şey için insan ortadan kaybolur mu, ailesini bu kadar endişe içinde bırakır mı? Bak kaç yaşındasın sen? Kimi cezalandırıyorsun?" diye sordu. Doktor Duygu Eda ise "Ben çok gururlu bir insanım. Ailemin o kavgada benim arkamda durması, bana destek çıkması gerekirdi. O kızgınlık ve gururla çıktım gittim. Gece yarısını başıma ne gelir diye düşünmedim. Her şeyi göze aldım." dedi.

Anlı'nın "Başka bir mesele vardır belki" sözlerine ise genç kadın, "Hayır ben çok gururluyum. Alıngan biriyim" diyerek sebebin gerçekten de kuzeniyle kavgası olduğunu söyledi. Duygu, annesi canlı yayına bağlandıktan sonra eve dönme kararı aldı.

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2021, 07:47

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
CovidAcil
CovidAcil - 1 ay Önce

Kaybolan kişi doktordu diye ne boş haber yaptınız! Kaybolan doktor olunca ne oluyor sanki?!

ayten
ayten - 1 ay Önce

reklam kokuyor sanki. danışıklı döğüş gibi. neyse 15 dakikalığına da olsa,meşhur oldular.

Hemşire
Hemşire - 1 ay Önce

Psikolojisi bozuk bence konuşmaları çok saçmaydı dr oldu diye psikolojik olarak sağlam olması düşünülemez bence destek almalısınız bu insana can emanet edilecek

SIRADAKİ HABER