Sağlıkta Rekor Banka Promosyonu !

Sağlıkta Rekor Banka Promosyonu !

Adana İl Sağlık Müdürlüğü tarafından  gerçekleştirilen banka promosyon ihalesinde rekor fiyat elde edildi.

Konuya ilişkin Adana Sağlık Sen'in basın açıklaması;

Adana İl Sağlık Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen sağlık çalışanlarımızın temsilen Adana Sağlık-Sen Şube Başkanlığımızın da masada olduğu banka promosyon ihalesinde sağlık çalışanlarının memnun eden rekor bir fiyat elde edildi. İhale sonunda il genelinde tüm çalışanlarım dahil olduğu 14 763 çalışana tek seferde peşin olarak 4 bin 810 lira promosyon ödemesine hak kazanıldı.

Adana İl Sağlık Müdürlüğü çalışanlarını kapsayan promosyon ihalesinde Ziraat Bankası ile anlaşmaya varıldı. Adana İl Sağlık Müdürlüğü ve bağlı sağlık tesislerinde çalışanları kapsayan banka promosyon ihalesi 7  bankanın katılımı ile gerçekleştirildi.

Adana İl Sağlık Müdürlüğü toplantı salonunda başlayan açık artırma usulü yoğun bir teklif pazarlığının ardından 4 bin 810 lira üzerinden tek seferde ödenmesi şartıyla Ziraat. Bankası ile anlaşmaya varıldı.

Sözleşme önümüzdeki günlerde atılacak resmi imzalarla birlikte, İl Sağlık Müdürlüğü personelleri Aralık ayı, Kamu Hastaneler Kurumu Personelleri Ocak ayı itibariyle personellerin maaş hesaplarına yatırılmaya başlanacak ve ihale  5 yıl süreyle devam edecek 

 Adana Sağlık-Sen Şube Başkanı Bekir Nennioğlu yaptığı açıklamada "Adana Sağlık çalışanları tek seferde 4 bin 810 lira gibi bir promosyon ödemesini kazandırmaktan dolayı büyük mutluluk duyduk. Sağlık çalışanlarımız için ne yapsak azdır. Sendika Başkanı olduğumuz ilk günden itibaren tüm sağlık teşkilatının temsilcisiyiz herkese eşitiz dedik bugün herkese eşit ve memnun edici bir rakam ile promosyon ihalesini sonlandırdık" dedi.
Ayrıca Komisyon Başkanı İl Saflık Müdürü Ahmet Özer beye, Personel ve Destek Hizmetler Başkanı Enver Çelik beye, Satınalma Birim sorumluları Ramazan Can   beye , Selim Demir  beye ,Promosyon Birim sorumlusu Ali Reşat Yalçın beye ve Emeği geçenlere teşekkür ederiz.

Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2019, 16:07

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
Balikesir
Balikesir - 11 ay Önce

5 yillik 4.810 ise yillik 962 eder. Balikesir 966 aldı. Yani rekor yok

SELİMCAN
SELİMCAN - 11 ay Önce

HAYIRLI OLSUN.GÜLE GÜLE HARCAYIN. SAYGILARIMLA.

antisendikacı
antisendikacı - 11 ay Önce

Adana Sağlık-Sen Şube Başkanı Bekir Nennioğlu yaptığı açıklamada

Adana Sağlık çalışanları tek seferde 4 bin 810 lira gibi bir promosyon ödemesini kazandırmaktan dolayı büyük mutluluk duyduk
Sanki ihalede fiyat artırımını kendileri yapmış bankalar çekişmemiş de bu fiyatı belirleyen sendikaymış gibi insanları yanıltma hatta kandırma yoluna gidiyor sendikalar

sağlık memuru
sağlık memuru @antisendikacı - 11 ay Önce

Bilip bilmeden konuşuyorsunuz İhalede İl sağlık Müdürü başkan, Sendika Başkanı üye olarak girer.sendika başkanın da açık artırmada etkisi vardır tabi. çalışanların çoğunu temsil ediyor.isterse imzalamaz sözleşmeyi teklif edilen para tatmin etmesse.

sero
sero - 11 ay Önce

5 yıl anlaşma aylık 80 tl ye geliyor peşin ödeme deyip milleti kandırmaktan başka bişi değil

hemsire olmayan saglikci
hemsire olmayan saglikci - 11 ay Önce

cok promosyon alan nasil aliyor az promosyon alan nail aliyor diger calisanlarin sucu ne bunun standardi nedir acaba

Att
Att - 11 ay Önce

Neresi rekor? 5 yıldan bahsediyoruz. 1 maaş bile değil...

KEÜEE
KEÜEE - 11 ay Önce

Darısı Konya ya olur umarım

Yakışır
Yakışır - 11 ay Önce

Helal olsun sağlık sene

antisendikacı
antisendikacı @Yakışır - 11 ay Önce

Adana İl Sağlık Müdürlüğü toplantı salonunda başlayan açık artırma usulü ile diyor
siz sağlık sen i kutluyorsunuz


SIRADAKİ HABER