Başhekimin gidişine davullu zurnalı kutlama

SSK Hastaneleri'nin Sağlık Bakanlığı'na devredilmesinden sonra Devlet Hastanesi olan eski Kırıkkale SSK Hastanesi'nin 5 yıllık başhekimi Ortopedi uzmanı Dr. Yusuf Tanyeli görevinden alındı. Dr. Yusuf Tanyeli'nin yerine, Dr. Mehmet Öncel atandı.

Başhekimin gidişine davullu zurnalı kutlama

Dr. Tanyeli'nin görevden alınmasından sonra hastanenin çeşitli servislerinde çalışan bazı personel, davullu-zurnalı kutlama yaptı. Hastane önüne çağrılan davul- zurna ekibinin gösterisini izleyen personel, alkışlarla buna eşlik etti. 
İsimlerinin açıklanmasını istemeyen ve davul-zurna ekibi çağırarak başhekimin gidişini kutlayan hastane personeli, “5 yıldır görev yapan eski Başhekimimiz Yusuf Tanyeli, bizi çok eziyor ve haksızlıklar yapıyordu. Bu nedenle gidişini kutluyoruz. Yeni gelen Başhekimimiz Dr. Mehmet Öncel için de ‘hoş geldin’ diyoruz'' dediler.
Bu arada Başhekim Dr. Yusuf Tanyeli'nin görevden alınmasına tepki gösteren bazı personel ise, çağrılan davul-zurna ekibine saldırmak istedi. Araya giren polis ekipleri, davulcu ve zurnacıları hastane önünden uzaklaştırdı.

Kaynak:Milliyet

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2019, 09:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER