Genç Sağlık Sendikası Konya Şubesi Açıldı

Memurlar 24 Temmuz'da başlıyor! 3600 ek gösterge için 3 milyon 600 bin adım atacaklar Memurlar 24 Temmuz'da başlıyor! 3600 ek gösterge için 3 milyon 600 bin adım atacaklar

9 ay gibi kısa bir sürede 50 binden fazla üye sayısına ulaşan Genç Sağlık Sendikası bir şube açılışı daha gerçekleştirerek Konya Şubesi'nin açılışını gerçekleştirdi. Açılış Genel Başkan Osman KAYA, Genel Sekreter Furkan Ali ÇİFTÇİOĞLU, Genç Eğitim Sendikası Genel Başkanı Aras Ali ALTINTAŞ ve yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleşti.

Türkiye'de hızla büyüyen sendikanın Konya Şubesi açılışı Şube önünde yapılan basın açıklaması ile başladı. Genel Başkan Kaya'nın "Yüce Rabbim bizleri hiç bir zaman Ay Yıldız bayrağımızın gölgesinden mahrum etmesin." cümleleriyle sonlandırılan basın açıklaması sonrası gerçekleşen açılış üzerine şubenin penceresine Türk Bayrağı asılması da ihmal edilmedi.

Açılış töreni, Genç Sağlık Sendikası'nın Konya'daki faaliyetlerine resmi bir başlangıç yaparken, sağlık sektöründeki profesyoneller için umut vaat eden bir dönemin habercisi oldu.

Editör: TE Bilisim