Karadeniz'de şiddetli rüzgar ve fırtına günlük hayatı olumsuz etkiliyor. Zonguldak'ta eğitime bir günlük ara verildi.

ZONGULDAK'TA EĞİTİM ARA! VALİLİK DUYURDU

Zonguldak Valiliği, eğitime 1 gün ara verildiği, kamu kurum ve kuruluşunda çalışan engelli ve hamile personelin bir gün idari izinli sayılacağını duyurdu.

Antep'te çelik konstrüksiyondan inşa edilen 2 hastane hizmete açılacak Antep'te çelik konstrüksiyondan inşa edilen 2 hastane hizmete açılacak

Kuvvetli yağış ve fırtınanın meydana getirebileceği su baskını, çatı uçması, ağaç ve direk devrilmesi ile ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklar dolayısıyla İLİMİZ GENELİNDE 27 Kasım 2023 Pazartesi günü tüm resmi-özel örgün ve yaygın eğitim kurumlarında (rehabilitasyon merkezleri ve özel kurslar dahil) eğitim öğretime bir gün süreyle ara verilmiştir. İlimiz Genelinde kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ve hamile personel de 27 Kasım 2023 tarihinde bir gün idari izinli sayılacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

ÖNEMLİ DUYURU ❗
📌 Kuvvetli yağış ve fırtınanın meydana getirebileceği su baskını, çatı uçması, ağaç ve direk devrilmesi ile ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklar dolayısıyla İLİMİZ GENELİNDE 27 Kasım 2023 Pazartesi günü tüm resmi-özel örgün ve yaygın eğitim kurumlarında.

November 26, 2023

Kaynak: