Kayseri iş güvenliği kursu, gerekli şartları taşıyan ve İSG uzmanı olmak isteyen kişilere yönelik eğitimlerin verildiği kurslardır. Buradaki eğitimler ile iş sağlığı ve güvenliği alanındaki profesyonel personel ihtiyacı karşılanmaktadır. Yeni bir mesleğe sahip olmak isteyenler, kendi alanlarına yönelik İSG eğitimlerine katılarak İSG profesyoneli olabilir.

Kayseri İSG kursu noktasında birçok seçenek vardır. Tema Akademi, sahip olduğu deneyim ile bu noktadaki en önemli seçenektir. Kaliteli eğitmen kadrosu, uygun fiyat avantajı, sürecin her noktasında destek verme ve iş bulma konusunda rehberlik etme gibi avantajları da vardır. Kayseri iş güvenliği kursu hakkında daha fazla bilgi için 0 212 824 28 18 numaralı telefondan Tema Akademi ile iletişime geçebilirsiniz.

Ameliyatta unutulan bez hayatını kararttı! Ameliyatta unutulan bez hayatını kararttı!

Kayseri İş Güvenliği Kursu Nedir?

Kayseri iş güvenliği kursu; bakanlık tarafından yetkilendirilen kurumların açtığı ve İSG profesyoneli olmak isteyenlere yönelik eğitimlerin verildiği kurslardır. Bu kurslar, daha sonra yapılacak olan İSG sınavlarına giriş için temel şartlardandır. İş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi veya işyeri hemşiresi olmak isteyenlerin bu kursların verdiği ilgili eğitimleri alması gerekir.

İş sağlığı ve güvenliği alanında görev yapan profesyonel meslekler; iş güvenliği uzmanlığı, işyeri hemşireliği ve işyeri hekimliği şeklindedir. Söz konusu mesleklere ilişkin verilen eğitimlerin şartları ve kapsamı farklıdır. Gereken şartları taşıyan adaylar bu eğitimleri alabilmektedir.

İşyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı eğitimleri, 180 saati uzaktan ve 40 saati staj olmak üzere toplam 220 saattir. İşyeri hemşireliği eğitimi ise toplam 90 saatten oluşmakta olup, tamamı uzaktan eğitimdir.

Eğitimlerin uzaktan olması, Kayseri iş güvenliği kursu https://www.temaakademi.com.tr/egitimler/kayseri-is-guvenligi-uzmanligi-egitimi.html  seçimi sürecindeki seçenekleri artırır. Zira online olarak alınacak eğitimler için Türkiye’nin her yerindeki kurslar tercih edilebilir. Bu sayede kaliteli eğitim veren ve uygun fiyat avantajına sahip olan kursların seçimi daha kolay hale gelir. Tema Akademi, kaliteli eğitimi, sınav sürecine yönelik ek kaynak ve online denemeler gibi destekler vermesi ile bu noktadaki en önemli alternatiftir.

Kayseri İş Güvenliği Kursu Fiyatları

Kayseri iş güvenliği kursu fiyatları, farklı unsurlara göre değişmektedir. İSG sınavı, yılda iki defa yapılmaktadır. Sınav tarihleri genellikle Mayıs ve Aralık ayları içerisinde belirlenmektedir. Bu dönemde kurslara olan talep arttığından kontenjanlar hızla dolmakta ve açılan ek kontenjanlar ise fiyatların yükselmesine yol açabilmektedir.

Fiyatların haricinde ödeme seçenekleri ve kolaylıkları da önemli bir diğer detaydır. Ödemenin nakit veya kredi kartına taksit şeklinde yapılmasını sağlayan eğitim kurumları vardır. Bunların tercih edilmesi, ödeme sürecinde önemli kolaylıklar sağlamaktadır.

Kayseri iş güvenliği kursu konusundaki en önemli alternatif olan Tema Akademi, uygun fiyatları ve ödeme seçenekleri ile dikkat çekmektedir. Nakit veya kredi kartına taksit şeklinde ödeme imkanı sunulan kursiyerlere, ücretsiz olarak da farklı destekler verilmektedir. Fiyatlara ve kursa ilişkin detaylı bilgi için 0 212 824 28 18 numaralı telefondan Tema Akademi ile iletişime geçebilirsiniz.

Editör: Sercan Yılmaz