Korkunç cinayet dün akşam saat 22.30 sıralarında Beylikdüzü'ne bağlı Barış Mahallesi Reşat Nuri Güntekin sokak üzerinde işlendi.

Karabük'te hastane trafosunda yangın Karabük'te hastane trafosunda yangın

Galerici olduğu öğrenilen Şuayip Alkan, özel bir hastanede hemşire olan İdil B., Beylikdüzü'nde bir güzellik merkezinin sahibi Ezgi A. ve Beylikdüzü'nde bir kozmetik mağazasında görevli olan Övgü Bengüsu B.'yi aracıyla alarak kafeye oturmaya geldi. Arkadaş grubu bir süre kafede vakit geçirdikten sonra kafeden çıkarak araçlarına bindi

KURŞUN YAĞMURUNA TUTULDULAR
4 kişi araca bindikleri anda kurşun yağmuruna tutuldu. Galerici Şuayip Alkan saldırıda ağır yaralandı. Beylikdüzü'nde kaldırıldığı özel bir hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Hemşire İdil B. ise kasığına isabet eden mermi ile ağır yaralandı. İdil B.'nin kaldırıldığı özel bir hastanede tedavisinin sürdüğü öğrenildi.

Ezgi A. ve Övgü Bengisu B. ise silahlı saldırıyı yara almadan atlattı. Öte yandan ifadelerinde de kafeye Esenyurt'tan geldiklerini, kendilerini Şuayip Alkan'ın aracı ile aldığını ve hesabı ödedikleri sırada olayın gerçekleştiğini söyledikleri öğrenildi.

ÇALIŞMA BAŞLATILDI
Polis ekipleri cinayete ilişkin şüpheli 2 şahsı yakalamak için çalışma başlattı.

Olay yeri inceleme ekiplerinin olay yerinde yaptıkları incelemelerde araca 13 kurşun isabet ettiği belirlendi.

İstanbul’da kanlı pusu: Galerici öldü! Hemşire İdil yaralı!

Editör: Sercan Yılmaz