Operatör Doktor Duygu Mutlu'nun oynadığı jinekolog reklamı büyük ilgi gördü . "Jinekologun Gücü" ve "Kısmetse Olur" başlıklı bir reklam video çeken Doktor Duygu Mutlu "Çirkin vajina yoktur Duygu hoca ile tanışmayan hasta vardır" ifadelerini kullandı.

DurakMedya'da yer alan habere göre operatör Doktor Duygu Mutlu'nun oynadığı jinekolog reklamı görenleri şaşırttı. Jinekologun videolu konu anlatımlı reklamını görenler gözlerine inanamadılar. Jinekologun Gücü " ve Kısmetse Olur" temalı reklamında oynayan Doktor Mutlu " Çirkin vajina yoktur Duygu hoca ile tanışmayan hasta vardır " demeyi ihmal etmedi. Mutlu'nun reklam klibinde ayrıca " suda doğum, doğal doğum,bebekleri severim. Erkek hastalar no " replikleri de yer aldı.

Doktor Mutlu şarkı eşliğinde dans etmeyi ihmal etmediği reklam filmi şimdiden büyük ilgi görüyor.

DOKTOR TAMER DE ÇOK KONUŞULMUŞTU

Bakan Işıkhan'dan 'kademeli emeklilik' açıklaması Bakan Işıkhan'dan 'kademeli emeklilik' açıklaması

Bir dönem Survivor'da boy gösteren, yarışmadan elendikten sonra skandalları ile zaman zaman magazin bültenlerinde boy gösteren Didem Ceran, kolay kolay hafızalardan silinmeyecek yeni bir skandala daha imzasını attmıştı. Vajina beyazlatma operasyonu sırasında video çeken Ceran tepki toplamıştı. video'da Tamer isimli doktoruna seslenirken, Doktor Tamer'in "Merhaba" dediği anlar sosyal medyada çok konuşulmuştu.

Editör: Sercan Yılmaz