Kocaeli Tv'de Kocaeli Milletvekili, KOÜ’nün eski Rektörü Prof.Dr.Sadettin Hülagü'nün sağlık bakanlığına atandığı iddia edildi. 

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın Cumhurbaşkanı Erdoğan'a istifasını sunduğuna yönelik iddialar konuşuluyor. İstifasına yönelik henüz net bir açıklama yapılmamasına rağmen istifa dedikodusunun hemen ardından ortaya bomba bir iddia daha düştü.   Kocaeli Milletvekili, KOÜ’nün eski Rektörü Prof.Dr.Sadettin Hülagü'nün sağlık bakanlığına atandığı iddia edildi. 

Halk Tv'de yer alan habere göre, gazeteci İsmail Saymaz, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile istifa iddiaları üzerine görüşme gerçekleştirdiğini söyledi. Saymaz'ın iddiasına göre; AK Parti'nin 31 Mart sonrası parti ve kabine içindeki değişime dair ilk adımlarından biri atılmış oldu.

Sendika az bir farkla baraj altında: DİSK heyeti bakanlığa gitti! Sendika az bir farkla baraj altında: DİSK heyeti bakanlığa gitti!

Fahrettin Koca'nın istifasından sonra yeni bakanın kim olacağı da konuşulmaya başlandı. O ismin AK Parti Kocaeli Milletvekili, KOÜ’nün eski Rektörü Prof.Dr.Sadettin Hülagü'nün olacağı iddia ediliyor. (Kocaeli Tv)

Kaynak: rss