Eskişehir Sağlık Sen'de  önceki dönemde Başkan Yardımcılığı görevi yapmış olan ve yönetim kurulu üyesi  Eskişehir Sivrihisar Devlet Hastanesi  İdari ve Mali Hizmetler Müdürü  Yunus BOLAT vefat etmiştir.

Eskişehir  İl Sağlık Müdürü Yaşar Bildirici, Eskişehir Sivrihisar Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürü Yunus Bolat'ın hayatını kaybetmesi üzerine taziye mesajı yayınladı.

Sağlıkta korsan disiplin kurulu Sağlıkta korsan disiplin kurulu

Bildirici, mesajında “Sivrihisar Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürümüz Yunus Bolat tedavi gördüğü hastanede bugün vefat etmiştir. Kendisine Allah’tan rahmet, Ailesine ve Yakınlarına başsağlığı diliyorum. Mekânı cennet olsun.“ ifadelerine yer verdi.

YUNUS BOLAT

1982 yılında Eskişehir'de doğdu. Öğrenim hayatının tüm kısmını Eskişehir'de tamamladı.

Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi / Kamu Yönetimi bölümü mezunu olup 2008 yılında Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğünde memuriyete başladı.

2011 yılında Eskişehir Halk Sağlığı Müdürlüğünün Kuruluş aşamalarında görev alarak anılan müdürlüğün özlük işleri sorumluluğu görevinde bulunmuştur.

2012 yılından itibaren Eskişehir Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği kuruluş aşamalarında görev yapmış ve burada insan kaynakları birim sorumluluğu, idari birimler sorumluluğu görevlerinde bulunmuştur.

2018 yılından 2021 yılı Aralık ayına kadar ise Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesinde Personel Özlük, Disiplin Birimi, İşçi Özlük Birimi Sorumluğu görevlerinde bulunmuştur.

2021 yılı Aralık ayından itibaren Hastanemiz Hastane Müdürü olarak görevine başlamıştır.

Evli ve 1 çocuk babasıdır.

Editör: Ceren Yıldız