Çorum'dan bir süre önce çalışmak için Muğla'nın Fethiye ilçesine giden 41 yaşındaki Selim Nazar, önceki gün Fethiye-Kaş karayolu Çaykenarı mevkiinde yolun karşı tarafına geçmek isterken M. L.'nin (48) kullandığı otomobilin çarpması sonucu hayatını kaybetti. Sağlık ekipleri, yapılan ihbar üzerine olay yerine giderek Selim Nazar'ın kaza sonrasında yaşamını yitirdiğini belirledi. İnceleme yapıldıktan sonra talihsiz gencin cesedi, otopsi için Fethiye Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Aynı gün Muğla'nın Fethiye ilçesinde meydana gelen bir başka trafik kazasında yaralanan ve hastanede hayatını kaybeden 58 yaşındaki Şenol Mert'in cesedi de otopsi için Fethiye Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Yapılan otopsinin ardından Şenol Mert'in cenazesi, önceki gün yakınları tarafından alınarak Fethiye'de toprağa verildi.

Çorumlu genç Fethiye'ye gömüldü

Geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Selim Nazar'ın yakınları, cenazelerini almak için Çorum'un Alaca İlçesi'nden yola çıkarak Fethiye'ye gitti. Ertesi gün yapılan işlemlerin ardından hastane morguna giden Nazar'ın yakınları, kendilerine teslim edilmek istenen cesedin Selim Nazar'a ait olmadığını fark etti. Hastane başhekimliği tarafından yapılan incelemede, Selim Nazar'ın cenazesinin yanlışlıkla bir gün önce Şenol Mert'in ailesine teslim edildiği ve ilçede toprağa verildiği ortaya çıktı.

Ahşap kaşık ustası hemşire Ahşap kaşık ustası hemşire

Ceset ailesine teslim edildi

Selim Nazar'ın ailesi tarafından cenazesi teslim alındı ve bu sabah saatlerinde memleketi Çorum'a getirildi. Öğle namazından sonra Akşemsettin Camiinde kılınan cenaze namazının ardından ulu mezarlıkta ikinci defa defnedildi.

Kaynak: rss