• USD 32,19
  • EUR 34,96
  • ALTIN 2.426,59
  • BİST100 10.752
  • BTC 68.399

Trafik kazası Haberleri

trafik kazası haberleri ve güncel trafik kazası gelişmeleri, trafik kazası ile ilgili tüm video, trafik kazası fotoğrafları ve trafik kazası haberleri Personel Sağlık NET Sağlık Personeli sitemizde


Gündem

Dün akşam saatlerinde Ağrı'nın Eleşkirt ilçesinde yaşanan trafik kazasında ağır yaralanan vatandaşın hayati tehlikesi devam ediyor.

Gündem

23 yaşındaki hemşire Tuğçe A. Osmaniye’de geçirdiği trafik kazası sonrası hayatını kaybetti. Tuğçe A.’nın bugün doğum günün olduğu öğrenildi.

Atamalar

Şanlıurfa'nın Birecik ilçesinde 3 aracın karıştığı trafik kazasında genç bir doktor hayatını kaybetti, 6 kişi yaralandı.

Gündem

Şanlıurfa Ceylanpınar Devlet Hastanesi'nde görevli Aslan Keskin, geçirdiği trafik kazasının ardından hayatını kaybetti.

Gündem

Tokat'ta ambulans ile minibüsün çarpıştığı trafik kazasında 2 kişi yaralandı.

Gündem

Adana’nın Yüreğir ilçesinde meydana gelen trafik kazasında yaralı kişiye ilk müdahaleyi, doktor belediye başkan adayı yaptı.

Gündem

Mersin'de, Yenişehir ilçesinde meydana gelen bir trafik kazasında hasta taşıyan bir ambulans ile bir otomobil çarpıştı, 7 kişi yaralandı.

Gündem

Karaman'da vakaya giden ambulansın otomobil ile çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 2'si ağır olmak üzere 5 kişi yaralandı.

Gündem

Diyarbakır İl Sağlık Müdürlüğü acı haberi sosyal medya hesaplarından duyurarak çalışanlarına başsağlığı diledi.

Gündem

Elazığ'ın Kovancılar ilçesinde, 3 aracın karıştığı trafik kazasında 5 kişi yaralandı.

Gündem

Çaycuma ilçesinde meydanı gelen trafik kazasında otomobilin çarptığı ambulans devrildi.

Gündem

Tarsus Devlet Hastanesi teknik servis personeli Hanifi Dadak geçirdiği talihsiz trafik kazası sonucu tedavi gördüğü hastanede vefat etmiştir.