"Sağlık çalışanları yılı, sağlıkçıların emekleri ile anılacak."

"Sağlık çalışanları yılı, sağlıkçıların emekleri ile anılacak."
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Iğdır'da trafik kazası geçiren filyasyon ekibinin sağlık durumlarının iyi olduğunu belirterek, "Sağlık çalışanları yılı, sağlıkçıların emekleri ile anılacak. Geçmiş olsun" ifadelerini kullandı.

Bakan Koca, sosyal medya hesabından, Iğdır'da Kovid-19 bulaşan hastalara yardım için giden filyasyon ekibinin geçirdiği trafik kazasına ilişkin paylaşımında bulundu.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Koca, ekibin kaza yaptığı aracın fotoğrafıyla birlikte, "Bu araç Iğdır'da bir hastanın filyasyonunu tamamladıktan sonra dönüş yolundaki sağlık çalışanlarımızı taşıyordu. Doktor, hemşire ve şoförümüzün durumları iyi. Sağlık çalışanları yılı, sağlıkçıların emekleri ile anılacak. Geçmiş olsun." mesajını paylaştı.

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2021, 07:20

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
saglıkçılar
saglıkçılar - 3 hafta Önce

yahu sayın sağlık bakanımız işiniz gücünüz sosyal medyada her gün bir şeyler paylaşmak iyi hoş güzel de bu emeklerinizin bu çabalarınızı onda birini biz sağlık çalışanlarının hemşirelerin sağlık memurlarının haklı talepleri için harcasanız örneğin medyada sağlık çalışanları şu an kamuda en düşük maaşı alıyor deseniz biz son 10 yıldı sağlık çalışanlarımıza döner sermaye veremiyoruz deseniz hem kendinizi hem hükümeti eleştirseniz sağlık çalışanlarının haklarına giriyoruz deseniz ve hatta yeter sağlık çalışanlarının maaşlarında iyileştirme zam yapılmazsa istifa ediyorum diye tvitler istıgramlar vbvb atsanız da görsek bakanımız bizler için birseyler yapıyor emek harcıyor desek ya bizler de olmaz mı.artık bu paylaşımları bir bakan yardımcın, sözcün yapsa da biraz bizler için bir seyler yapsanız .böyle alkışlarla olmuyor böyle paylaşımlarla olmuyor

DOĞRUCU
DOĞRUCU - 3 hafta Önce

Kuru lafa karnımız tok.

Ahmet Demircan
Ahmet Demircan - 3 hafta Önce

anca geyik yapsınlar. İşe yarayan bi halt etmez bunlar zaten

Hemşire 30 yıllık
Hemşire 30 yıllık - 3 hafta Önce

Haklısın bu yıllar bizim için emeklerimizle anılacak,bir de hak edipte alamadığımız emeklerimizle.ama ziyanı yok,bu öyle bir görev ki karşılık bekleyerek yaptığın zaman yada aldığın kadar vermeye çalıştığın zaman işte o zaman gaflete düşersin.biz bu hataya düşmüyeceğiz.varsın hakımızı vermeyenler düşünsün BAKANIM.Sizde kendinizi fazla sıkıntıya sokup üzmeyin.

SIRADAKİ HABER