Öldürülen teröristin telefonundan, HDP milletvekili Semra Güzel'in pozları çıktı

Adıyaman kırsalında 2017 yılında Türk Silahlı Kuvvetlerinin gerçekleştirdiği hava destekli operasyonda etkisiz hale getirilen teröristin cep telefonundan, HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel ile terör kampında çekilmiş fotoğrafları ortaya çıktı.

Öldürülen teröristin telefonundan, HDP milletvekili Semra Güzel'in pozları çıktı

29 Nisan 2017 tarihinde Adıyaman merkeze bağlı Akçalı kırsalında TSK'nın operasyonunda etkisiz hale getirilen 4 teröristten birisi olan Malatya nüfusuna kayıtlı Koçero Meleti kod adlı Volkan Bora'nın cep telefonu güvenlik güçleri tarafından incelendi.

TELEFONUNDAN VEKİLLE OLAN FOTOĞRAFLARI ÇIKTI

Adıyaman Cumhuriyet Başsavcılığının yürüttüğü soruşturma kapsamında incelenen cep telefonunda HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel'in, PKK'lı terörist Volkan Bora ile Kuzey Irak'taki bir örgüt kampında çekilen fotoğrafları görüldü.

ÜNİVERSİTEDE TANIŞMIŞLAR

Öldürülen terörist Volkan Bora'nın Harran Üniversitesi İletişim Fakültesi, HDP Milletvekili Semra Güzel'in ise Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni aynı dönemde okuduğu ve tanıştıkları biliniyor. Üniversiteyi bitirdikten sonra örgüte yakınlığı ile bilinen bir medya kuruluşunda muhabirlik yapan Volkan Bora'nın daha sonra örgüte katıldığı öğrenildi.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


PERSONEL SAĞLIK İNSTAGRAM HESABI İÇİN TIKLAYINIZ 

HAKKINDA FEZLEKE DÜZENLENDİ

Geçtiğimiz hafta Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından fezleke hazırlanan ve dokunulmazlıklarının kaldırılması için TBMM'ye gönderdiği 28 milletvekili arasında Semra Güzel de yer alıyor.(Haber Dairesi)

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vicdanınızla Başbaşa Bırakıyorum
Vicdanınızla Başbaşa Bırakıyorum - 2 hafta Önce

Tüm bunlara rağmen oy vermek isteyen iyi parti ve chp li kişiler buyrun gerçekler

Necdet
Necdet @Vicdanınızla Başbaşa Bırakıyorum - 2 hafta Önce

Teröristler şehre indi kimi mecliste kimi belediyelerde

İsmet atlı
İsmet atlı @Vicdanınızla Başbaşa Bırakıyorum - 2 hafta Önce

ALLAH'im bunlara fırsat verme ve bunlara kim destek çıkıyorsa sonlarını kurut ALLAH im sana havale ediyorum

Hdp Budur
Hdp Budur - 2 hafta Önce

Bunları Kürt sanıp peşinden gidenler kendilerine de ailelerine de yazık ediyor. Kürt kardeşlerimizin en büyük düşmanı bu sözde Kürt geçinen kriptolardır. Bakın hdpkk ya üst düzey kadroların çocukları acaba dağdalar mı yoksa yurt dışındaki özel okulları bitirmede mi? Kürt gençlerini telef ettirmek varken niye kendi evlatlarını kullansınlar ki!!..

Mehmet
Mehmet - 2 hafta Önce

CHP-İYİ P-HDP Hergün beraber yatıp beraber kalkmıyormusunuz. Acaba şehitlerden utanıyormusunuz.

Umk44
Umk44 - 2 hafta Önce

Hiç Kürt sıfatı varmı bunlar ne Kürt ne Türk nede müslüman bunlar Ermeni hdpkk hemen kapatılmalı bunlar vatandaşlıktan çıkarılmalı ülkeden atılmalı yada ceza evine tıkılmalı başka bir ülkede olsa bunlara yaşama hakkı verilmez

Gerçekler Bunlar
Gerçekler Bunlar - 2 hafta Önce

Bütün belediyelerine Kayyum atanıp hdp kapatılmalıdır.Yeni kurulacak parti de aynı çizgide olursa aynen oda kapatılmalıdır.Terör örgütünü açıktan kınayıncaya ve desteğini kesinceye kadar kapatılma devam etmelidir. İsterse 8 parti kursunlar bu tabloda 8 partide kapatılmalıdır.

Açık Sözlü Sağlıkçı
Açık Sözlü Sağlıkçı - 2 hafta Önce

Muhalefetin abd'den aldığı talimatla devletimizi ve kurumları lekemeye çalışıyor. Bunun farkındayız ama ona oy verenler 20 yılda defalarca seçim kaybedipte hala peşinde takılanlar, askerimize milletimize haince kurşun sıkan hdp ile ortak olmasına kızmayanlar ve devletimizi yıkmaya çalışanlarla ortak hareket ettiğini görmeyenler UTANMIYOR MU ? Biz bu yüzden mi milyonlarca şehit verdik. Binlerce yıldır savaş yaptık bu yüzden mi bastığımız topraklarda şehit kanı dururken bunlar gibilerine fırsat veriyorsunuz.

Tusaş
Tusaş - 2 hafta Önce

Bu ülkede sadece maaş zam sorunu yok ülkemizi yıkmak isteyen emperyalistlerin desteğiyle demokrasi adına meclise girmiş terorist sorunu, belediyelerden atılan gariban işçilerin yerine işe alınan pkklı ve onları destekleyenlerin sorunu daha önemlidir. Belli kesimin belli olayları sürekli her haberde, yorumda üstte tutma çabalarından dolayı sanki büyük sorunmuş gibi gösteriliyor. Türkiye'nin en büyük sorunu pkk ve onların sahipleridir.

ROZ
ROZ - 2 hafta Önce

Arama kısmına TTB ve CHP yazın;

■ kaos

■ isyan

■ yalan

■ iftira

■ fitne

vb. yazılarını okuyacaksınız. Ağızlarından hiç hayırlı bir kelam duyamazsınız. Bunlar hep kaostan korkudan fitneden besleniyorlar.


SIRADAKİ HABER