"Kamu Zararı Oluşturanlar İle İlgili işlem yapılsın"

Türk Sağlık Sen Kayseri şubesi sağlık personelinin alan dışı çalıştırılması, il Sağlık Müdürlüğüne yapılan geçici görevlendirmeler ile ilgili Valilik Makamı'na dilekçe ile başvuruda bulundu. Dilekçe sonucunda geçici görevlendirmelerin 31.12.2019 tarihinde sonlandırılacağı ve valiliğin inceleme başlattığı bilgisine ulaşıldı.Dilekçede geçici görevlendirmeler nedeni ile oluşan kamu zararına sebep olanlar hakkında işlem yapılması istendi.

"Kamu Zararı Oluşturanlar İle İlgili  işlem yapılsın"

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2019, 10:59

Ceren YILDIZ

banner42
YORUM EKLE
YORUMLAR
KAYSERİLİ
KAYSERİLİ - 10 ay Önce

Aman başkanım kimin umurunda ki, kurumsal hafızayı sıfırlayıp onun bunun tanıdığı diye koltuk kapanlarla, sözde liyakatcı (?) Lavukların şakşakçılığını yapan müptezellerle dolu piyasa,,

Tüm valilikler yapsın
Tüm valilikler yapsın - 10 ay Önce

Tüm illerde kin ne kadar ek ödeme mesai alıyor bakılsın hak gaspı yapanlar adam kayıranlar ortaya çıksın

Hakyemez
Hakyemez - 10 ay Önce

Çok kolay aslında bakanlığın harekete geçip biran önce hangi sağlık kurumunda kadrosu dışında çalışan personel varsa tespitinin yapılmasını, birde bunlara ödenen nöbet ve mesai ücretlerinin incelenmesini kamu zararı oluşturanlar hakkında gerekli işlemleri yapması gerekir.Ama bu olurmu? olmaz.Bakanlık boşuna TİGAP ile vakit geçirmeye çalışıyor bunlara baksın.

attci
attci - 10 ay Önce

valla başkan v e yardımcısını kutluyorum elini taşın altına koymuş daha malum sendikadan internette boyle bırşey duymadım..saygılar sunarım

balıkesirin eline kimse su dökemez
balıkesirin eline kimse su dökemez @attci - 10 ay Önce

Balıkesirin de cılkı çıkmış durumda. Uzmanlar kral olmuş herşeye onlar karar veriyor. istedikleri geçici görevli istemedikleri değil. tüm idari kısımlara bakın hep hemşire.

SIRADAKİ HABER