Gerçeğinin 1 Yılda Kazanamadığını Mücizesi 1 Ayda Kazanıyor

Gerçeğinin 1 Yılda Kazanamadığını Mücizesi 1 Ayda Kazanıyor

Sevgilisi Ece Çeşmioğlu ile evlilik hazırlığında olan Mucize Doktor'un Ali Vefa'sı Taner Ölmez, aldığı yeni evin fiyatı ile dudak uçuklattı.
FOX TV ekranlarının sevilen dizisi Mucize Doktor'da Savant sendromlu doktor Ali Vefa karakterine hayat veren Taner Ölmez, bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Ece Çeşmioğlu ile evlilik hazırlığı yapıyor.

Yeni yılda kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Ece Çeşmioğlu ile evlencek olan başarılı oyuncu, düğün öncesi Bağdat Caddesi'nden lüks bir daire satın aldı.

Önümüzdeki günlerde sevgilisi Çeşmioğlu'nu ailesinden isteyecek olan Ölmez, düğün öncesi kazancını gayrimenkule yatırdı.

Düğünün ardından Bağdat Caddesi'ndeki yeni evinde hayatını sürdürecek olan Taner Ölmez, evin dekorasyonunu da sevgilisi Ece Çeşmioğlu'nun zevkine göre döşeyecek.

Mucize Doktor'dan haftalık 30 bin TL kazanan Ölmez, yeni evini ise tam 3 milyon TL'ye aldı, duyanların ağzı açık kaldı

Ülkemizde performans almayan asistan hekim ayda 6-6,5 bin lira kazanıyor

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
peki hemşire
peki hemşire - 10 ay Önce

hemşire rolünde ki kız kaç para kazanıyormuş?onu da haber yapsana.yapmazsın demi?çünkü o bir sağlık personeli.

SELİMCAN
SELİMCAN - 10 ay Önce

EN BÜYÜK ŞANSLARI,BÖYLE BİR MİLLETE SAHİP OLMALARI:))))))))) SAYGILARIMLA.

Dr Who
Dr Who - 10 ay Önce

dizi oyuncusuyla dr maaşını kıyaslamak saçmalık

Hepimiz için geçerli
Hepimiz için geçerli - 10 ay Önce

Halkımız sağlıkçılardan nefret eder ama dizideki çakma senaryolara bayılır. Dizidekinin ölüm, darp tehlikesi de yok.Sabah işe gittiğinde alacaklı gibi kapısında 50 kişi ondan mucize beklemez. Çoğunluğu hayatında inandım, dindarım dediği islamı araştırmamış, ayet hadis ne der merak etmemiş, bir kitap okumamış, sırf bu coğrafyada doğduğu için ataerkil inanan, afrikada doğsa , güney amerikada doğsa ya putperest ya hristiyan olacak, Allah ın onu cennetine koyacağını sanan diğer insanlara kafir diyen halkımız dizilere ve boş zaman geçirmeye bayılır. Sağlık işinin en kötü yanı yolda muhatap olmayacağın her kesime bakmak zorundasın. Ve de içlerinde bir yığın cahil, nankör, cani, psikolojik sorunları olanları var. Pedesiz, korunmasız hepsiyle muhatapsın hem de üç kuruş paraya. Kendisi işini iyi yapmaz hile hurda yapar ama hastaneye gelince mükemmel hizmet bekler. Hayat zaten ne ki boş boş gez ye iç tv seyret değil mi ? Sonra da asgari ücret neden düşük neden düşük acaba birşey araştırıp bulamadığınız üretmediğiniz için olabilir mi ? Alman değilsin ki almanın hakkını istiyorsun kusura bakma. Bu ülkede gelişmiş ülkelerin sağlık hizmetini vermeye karşıyım. İş bilmez ustalar, teknisyenler, işçiler hangi derecede hizmet veriyorsa, siyasiler yargı eğitim sanayi hangi derecede hizmet veriyorsa biz de o derecede hizmet verelim. Adalet budur.

tugrul
tugrul @Hepimiz için geçerli - 10 ay Önce

abartı da değil ... da değil

yalak bir sitesinin
yalak bir sitesinin - 10 ay Önce

yalak bir sitesinin.sağlık calısanları sahıbı ama doktor olsunda nereden olsun dıye yalamadığınız yerınız yok. ulan mal herifler yurt dısındakı doktor ıle mukayesı edılır ve haber yapılır ama siz tv yıldızı ıle karşılaştırıyorsunuz. adam ne yapıyor. ne güzel doktorları temsıl edıyor ve sempati kazandırıyor. sankı bir tek o kazanıyor. tv yıldızlarında daha fazla kazanan da var. kımseyı tutan da yok. gıt sende arttıst ol.ayrıca habere bakarsan doktorların durumu cok vahım.utanmadan zekat fıtrede düşer yazsaydınız yalaklar. sizin ben amq. aman deyım sağlık personellerının adam gıbı haber yapmayın. tabıı hem memurluk yapıp hemde bu sıteden parayı vurduğunuz ıcın her turlu ve her sekılde doktorları yalamanız lazım. bas yalakçınızın maıl adresını yazında parasıyla gelsın bıze de skso ceksın

50 bin
50 bin - 10 ay Önce

Üniversiteden yeni mezun doktorlarda dahil tüm doktorların maaşı en az 50 bin olmalıdır. Yardımcı sağlıkçıların ise en fazla 2 bin olmalıdır. Böylece adalet sağlanmış olur. Hatta sağlık personelinin arada bir aç kalmasında bile sakınca yoktur. Ne de olsa vatan sağolsundur. Yeterki doktorlarımız üzülmesin. Kuş sütleri bile eksik olmasın.

murat arslan
murat arslan - 10 ay Önce

Güzel ülkemde herseyini çakması değerliyse söz bitmiştir.Adam her hafta bir sürü replik senaryo vs ezberliyor ,ders çalışıyor.Gerçek hayatlara dokunmaktan daha değerli demekki.

yalak sercan
yalak sercan - 10 ay Önce

aferım la sercan cok ıyı yalamışsın. onun açıldı aferım.bas yalak olacan ha gayret


SIRADAKİ HABER