Doktorlara teşekkür belgesi verdi

Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi Doktorlarına Covid-19 Pandemi döneminde göstermiş oldukları özveri, gayret, sergiledikleri performans ve hasta memnuniyet anketleri sonucu olumlu geribildirim alan hekimlere Başhekim Sertan Acar tarafından teşekkür belgesi verildi.

Doktorlara teşekkür belgesi verdi

Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi Doktorlarına Covid-19 Pandemi döneminde göstermiş oldukları özveri, gayret, sergiledikleri performans ve hasta memnuniyet anketleri sonucu olumlu geribildirimden dolayı Hastane Başhekimi Uz. Dr. Sertan Acar ve Hastane İdaresi tarafından teşekkür belgesine layık görüldü. Başarı belgesi ile ödüllendirilen doktorların belgelerini takdim etmek üzere Başhekim Uz. Dr. Sertan Acar makamında kabul etti.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Pandemide göstermiş oldukları gayreti ödüllendirdik

Başhekim Acar, “İlçemizin sağlık alanında üst noktalara ulaşması ile kaynaklarının daha iyi değerlendirilebilmesi için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Gerek fiziki şartlar ve gerekse sağlık çalışanlarımız açısından önümüze koyduğumuz hedeflerimizi birer birer gerçekleştiriyoruz. Bu hedefleri gerçekleştirmede en büyük gücümüz nitelikli ve çalışkan sağlık personelimizdir. Hastanemiz bünyesinde görev yapan hekimlerimizin Covid-19 Pandemi döneminde göstermiş oldukları özveri, gayret, sergiledikleri performans ve hasta memnuniyet anketleri sonucu olumlu geribildirim alan hekimlerimize hastane yönetimimiz tarafından da fark edilerek başarı belgesiyle ödüllendirilmişlerdir. Hekimlerimizi başarılarından dolayı tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Ayrıca buradaki arkadaşlarımızın nezdinde şu an burada olmayan ancak, görevini sorumluluk bilinci, özveri ve samimiyetle yerine getiren tüm sağlık çalışanlarımızı da kutluyorum ” dedi.

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Dedektif
Dedektif - 3 hafta Önce

Bu aile hekim leri nin aşı lamada bir aktif ligi yok...! Yanında çalışan as elemanları hak ediyor parayı..! Bakanlık habersiz herhalde..!

SIRADAKİ HABER