Başhekim Asena kaldığı yerden!

Diyarbakır’da görevden alınan Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Muhammed Asena görevine iade edildi.

Başhekim Asena kaldığı yerden!

Diyarbakır’da salgın hastanesi olarak kullanılan Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. Muhammed Asena 4 ay önce görevden alınmıştı. Asena, görevden alınması ile durumu mahkemeye taşıdı. Asena, Diyarbakır idare mahkemesine yaptığı “yürütmenin durdurulması” talebi reddedilince, davayı Gaziantep İstinaf Mahkemesi’ne taşıdı. Mahkeme, bir süre önce yürütmeyi durdurma kararı vermişti. Mahkeme kararının ardından Sağlık Bakanlığının sistemine Dr. Asena’nın görevinin iade edildiği öğrenildi. “KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM EDECEĞİZ” Göreve iade edildiği yönündeki bilgileri doğrulayan Asena “Yaklaşık bir saat önce Sağlık Bakanlığımız beni tekrar başhekim olarak atadı. Kentimiz için kaldığımız yerden devam edeceğiz. Kentimizin sorunlarını el birliği ile çözmeye devam edeceğiz” dedi.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2021, 15:13

Ceren YILDIZ

banner42
YORUM EKLE
YORUMLAR
dr.kerem
dr.kerem - 2 hafta Önce

Bu kararla birlikte demek oluyor ki sözleşmeli yöneticilik sistemi nihayet ve olması gerektiği gibi rafa kalktı...Şimdi her yere yönetici olarak atanan TRABZONLULAR tedirgindir:)

mehmet kara
mehmet kara - 2 hafta Önce

Bombası yakında patlar sizler merak etmeyin izleyin görün.....

demekki istifasında tarih yok unutmuşlar
demekki istifasında tarih yok unutmuşlar - 2 hafta Önce

tarih olmadığı için görevlden alamazsınız kendi istemedikçe bir yolsuzluğu yok ise alamazsın hadi çöz bakalım çözebilirsen siz getirdiniz bu sistemi sınav yapma adamını ata o da sana kafa tutar işte böyle

doktor
doktor - 2 hafta Önce

işte bu kadar ya tebrik ederim başhekim beyi kirli düzene boyun eğmeyip hakkını kanırta kanırta aldığı için !

SIRADAKİ HABER