Sağlık Bakanlığı Danışman Alım İlanı

Sağlık Bakanlığı Danışman Alım İlanı

Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi ve Desteklenmesi Projesi Kapsamında İç Kontrol Uzmanı Danışmanı İstihdamı Duyurusu (13.06.2019 ilan tarihi 28.06.2019 tarihinde saat 18:00 e kadar ilan bitiş )

​​T.C. Sağlık Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı’nda istihdam edilmek üzere İç Kontrol Uzmanı Danışmanı alınacaktır.

Türkiye Cumhuriyeti, Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi ve Desteklenmesi Projesinin (SSGDP) finansmanı için Dünya Bankasından 134,3 milyon ABD Doları eşdeğeri (120 milyon Avro) tutarında bir ikraz sağlamıştır. İkraz hasılasının bir kısmı SSGDP kapsamında yapılacak mal, yapım işleri, danışmanlık dışı hizmetler ve danışmanlık hizmet alımlarının ödemelerinde kullanılacaktır.Bu kapsamda, T.C. Sağlık Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı’nda istihdam edilmek üzere İç Kontrol Uzmanı Danışmanı alınacaktır.​

İç Kontrol Danışmanı İlan_Metni_Bireysel_Danışman_Alımı

İç Kontrol Danışmanı Başvuru Mektubu Örneği​

ÖZGEÇMİŞ FORMU

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
SELİMCAN
SELİMCAN - 12 ay Önce

UMARIM DANIŞMAN ALINIRKEN,KILI KIRK YARARLAR. SAYGILARIMLA.

Plasebo
Plasebo - 13 ay Önce

İkraz= Borç verme/ödünç verme sözlük anlamı. Çeviri = Bi yerden yaylak bulduk (üzümüne ye bağını sorma) üşüşün dostlar ilanıdır mealen. Yeni başlayan arkadaşlara çevireyim dedim konuyu :) 120 milyon avroyu dağıtınca güçlenecek mi bakalım sağlık sistemi merakla ve ilgiyle takibe devam edeceğiz.

Muhammed
Muhammed - 13 ay Önce

İkraz deyince faizle geri ödendiği anlaşılmıyor.

Dr
Dr - 12 ay Önce

Konyalı ve cemiyet mensupları hücuu uuum..Ilk hedefiniz Ankara.danisman alınıyor.olmadi bi ile il müdürü olursunuz caniiiimmmm...

SIRADAKİ HABER