Emeklilik sistemi değişiyor! Bakan Albayrak açıkladı...

Emeklilik sistemi değişiyor! Bakan Albayrak açıkladı...

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak canlı yayında son dakika müjdesini verdi! "Sanayi üretimi, emeklilik, tarım reformu dedik, bakanlığımızla ilişkili kısımlarda tüm bu çerçevelerde Türkiye bu adımları atmaya devam edecek." diyen Bakan Albayrak emeklilik sistemi ile ilgili de bir açıklamada bulundu. Emekli vatandaşlar ve emekli olmak üzere olanlar için açıklamanın detayları ile ilgili bilgiler merak konusu oldu.
Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak emeklilik sistemi ile ilgili son dakika açıklamasında bulundu. Bakan Albayrak, "Türkiye adım adım bir üst lige çıktıkça, bunun da bir mücadele etkisi olacak. Doğrular evrenselse büyük Türkiye ideali için emin adımlarla kim ne derse desin… Sanayi üretimi, emeklilik, tarım reformu dedik, bakanlığımızla ilişkili kısımlarda tüm bu çerçevelerde Türkiye bu adımları atmaya devam edecek. Toplumumuzun bilmesi gereken husus bu. Milletimizle gurur duyuyorum. Ekonomik olarak 12 binden, 9-10 bine düşüyorsunuz, terör saldırıları, 15 Temmuz… Birlik gördük. Bunun iç yönetimsel kaynaklı değil, dış kaynaklı olduğunu toplumumuz görmüyor mu. Biz dik durmaya devam ettikçe sadece iktidar olarak değil, toplumumuzda etki sağlayınca güçlü çıkacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. 8-10 ayda dışardan faktörlerle eski Türkiye ayakta kalamazdı." dedi.

YENİ EMEKLİLİK SİSTEMİ YOLDA: HERKES MEMNUN KALACAK

EMEKLİLİK SİSTEMİ
Canlı yayında emeklilik sistemine ilişkin açıklamalarda bulunan Bakan Albayrak, "Tüm paydaşların memnun olduğu bir emeklilik sistemi kurmak... Bu yıl içinde değişimi gerçekleştireceğiz." dedi.

sgk rehberi

YORUM EKLE
YORUMLAR
SELİMCAN
SELİMCAN - 1 hafta Önce

EMEKLİLİK SİSTEMİNİN DEĞİŞİMİ İÇİN ÇOK GEÇ BİLE KALINDI. BU SİSTEMİ AVRUPA STANDARTLARINA GÖRE DÜZENLEMEMİZ LAZIM.BİR AN ÖNCE GERÇEKLEŞTİRİLMELİDİR Kİ ,ACILAR BİR DAHA Kİ SEÇİME KADAR UNUTULSUN . SAYGILARIMLA.

memur
memur @SELİMCAN - 1 hafta Önce

YİNE ÇIKTI ORTALIGA SAYGILAR MAYGILAR SANANE SEN MEMUR BİLE DEGİLSİN BURDA LAF YETİŞTİRİYON HER YERE

emekli
emekli - 1 hafta Önce

Oman gözünü seveyim hiç dokunma öyle kalsın ne olur.

asd
asd - 1 hafta Önce

şimdi emeklilik 70 yaş olacak .D

memur
memur - 1 hafta Önce

EMEKLİ İKRAMİYELERİ İLE İLGİLİDİR

Kanuni 54
Kanuni 54 - 1 hafta Önce

Kimseye yaranamassın ; doğru beyse o olmalı . Erkekler 65 ; kadınlar 58 yaşında emekli olsun

Kanuni 54
Kanuni 54 - 1 hafta Önce

Kimseye yaranamassın ; doğru beyse o olmalı . Erkekler 65 ; kadınlar 58 yaşında emekli olsun

Sağlıkçı
Sağlıkçı - 1 hafta Önce

Bu demek? Lütfen sendikalar bir açıklama yapsın. Niçin hiçbirinden ses çıkmıyor?

SIRADAKİ HABER