112'de Çalışanlarının Yemek Ücreti Arttı

112'de Çalışanlarının Yemek Ücreti Arttı

112 Acil Sağlık Hizmetlerinde görevli personele aylık olarak ödenen tayin bedeli ( yemek yardımı) Temmuz ayından itibaren zamlanıyor. Buna göre yeni yemek parası 288 tl oldu. 

Yemek ücretinden komuta kontrol merkezi ve istasyon çalışanları yararlanabiliyor. Ödemeler her ay 112 başhekimliğinden giden listelere göre yapılıyor. 

personel sağlık net

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet
Ahmet - 10 ay Önce

Herşey 112 ye zaten. çünkü araçlar yanıyor ilk girdikleri olay yerinde darp ediliyor. Hastanede sizler artistliği sadece 112 ye yapıyorsunuz. 288 TL yi sizlere versinler siz darp edilin. Bilmediğiniz evlere girin tacize uğrayın! Herşey 112 ye zaten!! 4 teker üzerinde çalışmak 4 duvar arasında çalışmaya benzemez! sizler beyaz kod verirken 112 can havliyle kaçıyor, kaçamazsa ölüyor!!! yazıklar olsun sizlerin bu düşüncesine. bunu söyleyene kadar 112 ye herşey diyene kadar 112 nin yanında olun onlarda sizin yanınızda olsun. Sizler bu şekilde konuştukça biliyorum ki yine bir arkadaşım darp ediliyor, kaza yapıyor. sizlerde bizlerde klavye delikanlılığı yapalım ama birbirimizin yanında olmayalım. TSM acil nöbeti için sendikalarla vekillerle onlarla bunlarla iletişime geçmiyorsa sizin kusurunuz. 112 nin suçu değil. Sendikanız iş yapmıyorsa bence değerlendirin. kendinizi sorgulayın!!!

Ahmet
Ahmet @Ahmet - 10 ay Önce

Yaptığım yanlış yorumdan dolayı kusura bakmayın. Ne sizleri kırmak istedim ne de bu denli saçma bir tartışma yaratmak istedim. Demek istediğim şu ki zamanında yemek parası alamazken, hastanede yemek yiyemezken sesiniz çıkmıyordu da arada 18 tl fark olunca iyi para alıyorsunuz oldu. Bu işi para ile değil yürek ile yapanlardanım. Beyin ameliyatı oldum şimdi klavye delikanlılığı yapıyorum :) Teşekkür ederim yorumlarınız için.

:D
:D @Ahmet - 10 ay Önce

senden daha çok okudum merak etme :) tsm ye geçerim diyemedin bak. bu da söylediğin şeyleri geçersiz kılıyor... kendin bile inanmıyorsun.

Ahmet
Ahmet @Ahmet - 10 ay Önce

O kadar kraldır demagojim. O kadar okuyacağınıza biraz daha okusaydınız da tsm ye geçmeyip 112 ye geçseydiniz.!!

tsmci
tsmci @Ahmet - 10 ay Önce

iyi senarist olur senden. demagojinin kralını yapmışsın. biliyoruz 112 nin nasıl rahat olduğunu. söylediğin şeyler %1 lik kısımdır belki. gel becayiş yapalım tsm ye geç desem kara kara düşünürsün. rahatı ve parayı bırakamazsın çünkü.

SELİMCAN
SELİMCAN - 10 ay Önce

hayırlı olsun,güzel zam.saygılarımla.

Aferin
Aferin - 10 ay Önce

Hersey 112 ye zaten ilçe tsm de nöbet tutanlar aç kalsın. Acil nöbeti tutup acil farkı alamasın.

necati
necati - 10 ay Önce

madem yemek yardimi yapiliyor.Neden hastanelerin yemekhanelerinde Att arkadaslar birde yemek veremeyiz diyen calisanlarla tartisiyorlar.288 tl 24 saat calistiklari da dusunulunce gayet ii para.gercekten son birkac yildir hersey ATT ye

Ufuk Öztürk
Ufuk Öztürk @necati - 10 ay Önce

'la necati 24 saate 288 tl yemek ücreti iyi demissin
10 nöbet tut 24 saat 0 parayı yettir bakalım :) laf olsun diye konuşmayın

Hemşire
Hemşire - 10 ay Önce

112 lere fırınlar ocaklar alınsın yemek yapabilsinler diye, üstüne yemek parası verilsin birde zam yapılsın, oh ne ala

Ahmet
Ahmet - 10 ay Önce

Hani 112 ye fırın ocak alınmış? Hemşire hanım buyrun ziyaretlere başlayın.! Sadece devlet kirayı öder. İstasyonun içerisindeki güzellikler personel tarafından oluşturulur. Fırınlar Ocaklar Sebiller hepsi 112 ekibi tarafından tamamlanır. Kendi ceplerinden! Necati bey yemek yardımı yapılmadan önce yemekhanelerde yemek veriliyor muydu? Ayrıca hastanenin kendi ekibi (sevk ekibi) oluşturuluyor. onlarla karıştırıyorsunuz herhalde? Düşünsenize en yakın arkadaşınız aynı yerde nöbet tuttunuz eşitsiniz. Siz yiyebiliyorken 112 dışarıdan siparişle geçiniyordu. Şimdi ödemelere başlayınca 112 kıymete bindi. 288 TL yi sizlere versinler bir sürü 112 personeli sizlerle yer değiştirir. Hadi buyrun denemesi bedava!!

Vesselam
Vesselam - 10 ay Önce

Hasmane tutumlara gerek yok, bir personelin aldığını diğeri neden çekemez ki? Tüm personeller faydalansın

Hemşire.
Hemşire. - 10 ay Önce

Tek 112 çalışmıyor eşit bir şekilde zam yapılsın herkese


SIRADAKİ HABER