Aydın Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi’nde hemşire olarak görev yapan 35 yaşındaki Fazilet Oktan tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi Dahiliye Servisi’nde hemşire olarak görev yapan 35 yaşındaki Fazilet Oktan, bir süredir Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi’nde tedavi görüyordu. İki çocuk annesi Fazilet hemşire tedavi gördüğü hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. 

“Sağlık Müdürlüğü başsağlığı mesajı yayımladı”

Aydın Sağlık İl Müdürü Dr. Eser Şenkul başsağlığı dileğinde bulunarak “Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi personelimiz Fazilet Oktan’ın vefatını büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayım. Merhumeye Allah’tan rahmet başta ailesi olmak üzere sevenleri ve sağlık camiamıza baş sağlığı diliyorum” dedi.

Bir süredir tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi Personeli Fazilet OKTAN için görev yaptığı Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi'nde cenaze töreni düzenlendi.

Törene Sağlık İl Müdürü Dr.Eser ŞENKUL, Kamu Hastaneleri Hizmetleri, Sağlık Hizmetleri Başkan ve Başkan Yardımcısı, Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi yöneticileri, İlçe Sağlık Müdürü personel ve mesai arkadaşları katıldı.

Duygusal anların yaşandığı törende; İl Sağlık Müdürümüz Dr. Eser ŞENKUL, hayatını kaybeden Fazilet OKTAN’ın kederli ailesine sabır ve başsağlığı diledi.

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde 'SMA' yazan şüpheli araç! Bakan Yerlikaya'dan açıklama 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde 'SMA' yazan şüpheli araç! Bakan Yerlikaya'dan açıklama

Hastanede düzenlenen törenin ardından merhume personelimizin cenazesi Söke Koca Camiinden kaldırılarak son yolculuğuna uğurlandı.

Kaynak: rss