Sağlık hizmetlerinin iyileştirilmesi amacıyla yapılan bağışlar, toplumun geniş kesimlerinden büyük takdir görüyor. Emekli hemşire Yıldız Yıldızbayrak, Çamoluk'ta merhum anne ve babasının anısını yaşatmak amacıyla ilçe devlet hastanesine cömert bir bağışta bulundu.

Ailesinin Hatırasına Büyük Değer

Emekli hemşire Yıldız Yıldızbayrak, merhum anne ve babası İbrahim ve Fatma Çehre'nin anısını yaşatmak için Çamoluk Hastanesine büyük bir bağışta bulundu. Bu duygusal ve anlamlı jest, ilçe halkı tarafından takdirle karşılandı.

Hastaneye Sunulan Önemli Katkılar

Çamoluk Devlet Hastanesi, bağışın ayrıntılarını kamuoyuyla paylaştı.

Bağış kapsamında, masa üstü bilgisayarlar, Z-Trans sedye, klima cihazları, diş ünitesi, otoklav cihazı, tansiyon aletleri, aspiratörler, serum askıları, camlı dolaplar, bekleme koltukları, çok fonksiyonlu yazıcılar, ekranlı TV'ler ve bir dizi tıbbi ekipman hastaneye teslim edildi. Ayrıca hastanenin pencerelerine seyyar sineklikler takıldı.

Memur zammı için bildiğiniz tüm oranları unutun!  Yüzde 58,46 ve yüzde 10 refah payı talebi… Memur zammı için bildiğiniz tüm oranları unutun! Yüzde 58,46 ve yüzde 10 refah payı talebi…

Başhekimden Teşekkür Mesajı

"Değerli bağışçımıza Çamoluk İlçe Devlet Hastanemize verdiği maddi ve manevi destekten dolayı Çamoluk İlçe Devlet Hastanesi Başhekimliği olarak tüm çalışanlarımız adına teşekkür ederiz." denildi.