Sağlık Uzman Yardımcılığı 4. Yeterlik Sınav Sonucu

Sağlık Uzman Yardımcılığı 4. Yeterlik Sınav Sonucu

Sağlık Uzmanlığı Yönetmeliği hükümleri gereği yeterlik yazılı sınavı 09 Ekim 2019, yeterlik sözlü sınavı 01 Kasım 2019 tarihlerinde tamamlanmıştır.

Yazılı ve/veya sözlü sınav sonuçlarına itirazlar, aşağıda belirtilen usul ve esaslar doğrultusunda gerçekleştirilecektir;

  1. İtirazlar sınav sonucunun resmi olarak ilan edildiği tarih olan 08 Kasım 2019’dan itibaren 5 (beş) iş günü içerisinde (11-15 Kasım 2019) Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğüne hitaben Bakanlığımız Genel Evrak birimine dilekçe ile başvuru yoluyla yapılacaktır.
  2. Yalnızca süresinde yapılan itirazlar dikkate alınacaktır.
  3. İtirazların değerlendirilmesini takiben itiraza ilişkin sonuç sağlık uzman yardımcısının kendisine resmi yazı ile bildirilecektir.

Yeterlilik sınav sonucuna ulaşmak için tıklayınız.

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
SELİMCAN
SELİMCAN - 7 ay Önce

SAĞLIK UZMANLIĞI KADROSUNUN, BOŞ YERE OLUŞTURULMUŞ,ETKİN VERİMLİLİĞE VE ÜRETİME KATKISININ OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUM. SAYGILARIMLA.

beyeazkarga
beyeazkarga - 7 ay Önce

Sağlık Umanlığıymış;adama sorarlarlar ; sağlıkta neyin uzmanısın UZAMALIK ;BELİRLİ BİR MESLETE VEYA ALANDA onun temel mesleki alan Eğitimi, Müktesebatı-edinimi- ne dayalı olur .Yoksa nasıl olduğu belirsisiz bilgi yarırşması piyangolarıyla değil..

Sayıklayankarga
Sayıklayankarga @beyeazkarga - 7 ay Önce

AMA BEN saydım olduuu

Musa
Musa - 7 ay Önce

Yeterlik yazıyor.Yeterlilik olmali

SIRADAKİ HABER