Tokat Devlet Hastanesi'nin yoğun bakım giriş kapısında yer alan kar ve ağaçlarla kaplı kış manzarası görseli, tartışma yarattı. Vatandaşlar arasında, bu uygulamanın değerlendirilmesinde farklı görüşler ortaya çıktı.

Paylaşılan fotoğrafta, Başçiftlik ilçesinin kış güzelliklerinin hastane girişine yansıtıldığı görülüyor. Bazı vatandaşlar, "Hastanenin giriş kapısındaki bu görüntü elbette güzel" diyerek, uygulamayı olumlu karşıladıklarını belirtiyor.

'Kazada yaralanan kişi özel hastaneye sevk edildi' iddiasına açıklama 'Kazada yaralanan kişi özel hastaneye sevk edildi' iddiasına açıklama

Başçiftlik ilçesinin kış görüntüsünün Tokat Devlet Hastanesi'nin yoğun bakım giriş kapısına yerleştirildiği görülüyor. Bazı vatandaşlar ise, "Hastane girişinde böyle bir manzara görüntüsünün yer alması ne kadar doğru?" şeklinde yorumluyor. 

Tokat Devlet Hastanesi ve yerel yönetimler, konuyla ilgili henüz bir açıklama yapmadı. Ancak vatandaşların genellikle olumlu yaklaşımı, hastane girişindeki manzara görseli uygulamasının başarılı bulunduğunu gösteriyor.(Murat Berber-Kelkit Gazetesi)

Kaynak: rss