İstanbul Bağcılar'da siren çalarak ilerleyen ambulansı sıkıştıran otomobil sürücüsünün aracından inerek sağlık çalışanlarıyla tartışmaya başladı. Yaşananlara kimse anlam veremezken olayı gören çevredeki sürücülerin araya girmesiyle taraflar sakinleştirildi.

Olay, Basın Ekspres Yolu Başakşehir istikameti Güneşli yol ayrımında dün öğlen saatlerinde meydana geldi. İddiaya göre bir otomobil sürücüsü siren çalarak ilerleyen ambulans şoförü ile tartışmaya başladı. Otomobil sürücüsü aracı ile ambulansın önünü kesmeye çalışarak arkadan gelen bir ambulansın da yolunu kapattı.

YOL ORTASINDA TARTIŞMAYA BAŞLADILAR

Trafikte ilerleyenleri tehlikeye atan sürücü otoyolu adeta kilitledi. Ambulansın önünü kesen öfkeli adam aracından indi. Sağlık çalışanlarının da ambulanstan inmesiyle taraflar tartışmaya başladı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca duyurdu: Gerekli önlemleri aldık Sağlık Bakanı Fahrettin Koca duyurdu: Gerekli önlemleri aldık

TARTIŞMAYA DİĞER SÜRÜCÜLER MÜDAHALE ETTİ

Bir süre devam eden sözlü tartışma araya trafikteki diğer sürücülerin girmesiyle son buldu. Otoyolun ortasında tansiyonun yükseldiği olaydan geriye ise bu görüntüler kaldı.

Kaynak: rss