Yeni Taktik ! Aşıyı Yaptırıp Sülük Yapıştırıyorlar

Yeni Taktik ! Aşıyı Yaptırıp Sülük Yapıştırıyorlar

Türkiye’de son dönemde artan korona virüs vakalarının ardından aşılanma kampanyaları da büyük önem kazandı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ise aşı olmayan çalışanlara PCR testi zorunluluğu getirilebileceğini duyurdu. Tüm bu gelişmeler yaşanırken, Twitter’da hemşire olduğu bilinen bir vatandaş, görenlerin ağzını açık bırakacak bir paylaşımda bulundu.

PCR testi zorunluluğundan kurtulmak için aşı olmaya gelen bir vatandaşın, hastaneden çıkar çıkmaz aşı bölgesine sülük yapıştırdığını yazan hemşire, “Şu an hayatımın şokunu yaşıyorum” dedi. Aşısını yaptığı vatandaşın aşıyı emmesi için sülük kullandığını belirten hemşire "PCR testi vermemek için aşı yaptırmaya gelen vatandaşın aşısını yaptık. Çıktı bahçede koluna sülük yapıştırdı. Aşıyı emmesi için pes yaaa pes doğrusu. Bill Gates Türk insanın aklı ile baş edemez. Kendine gelsin" ifadelerini kullandı.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 


"Yazık günah bunca emeğe, bunca paraya"
Yaşananlar sonrası hemşire "Yaaa vallahi artık isteyen yaptırsın, istemeyen sonucuna katlansın yazık günah bunca emeğe, bunca paraya. Pazar günü herkes evinde ailesi ile vakit geçiriyor bizler vatandaş aşı olsun diye görevimizin başındayız." diyerek sitem etti. 

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
kamil
kamil - 2 hafta Önce

Valla bunu yaptıran da,sülük de çok ileri zekalıymış.

Covid Adam
Covid Adam - 2 hafta Önce

Zorla güzellik olmaz....

Sülük mu
Sülük mu - 2 hafta Önce

Sülükler covid olmaz artık

muammer
muammer - 2 hafta Önce

tez bu adamı ar-ge çalışmalarına alın

SIRADAKİ HABER