VIII. Uluslararası Sağlıkta Performans ve Kalite Kongresi Hakkında!

VIII. Uluslararası Sağlıkta Performans ve Kalite Kongresi Hakkında!

Bakanlığımız tarafından geleneksel olarak düzenlenen “Uluslararası Sağlıkta Performans ve Kalite Kongreleri”nin sekizincisi 16-19 Mart 2022 tarihleri arasında Antalya’da yapılacaktır.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

“Sağlıkta Kalite ile Geleceği Tasarlamak” ana temasıyla gerçekleştirilecek olan kongremizde, geleceğin sağlıkta kalitesini merkeze alarak, sağlıkta performans ve kalite ile ilgili güncel gelişmeler, deneyimler ve yenilikçi yaklaşımların paylaşılması, sağlık alanında çalışanların iletişim ve iş birliğinin artırılması ile Türkiye Sağlıkta Kalite Sistemi’nin gelişimine katkıda bulunmayı hedeflemekteyiz.

“VIII. Uluslararası Sağlıkta Performans ve Kalite Kongresi” ile ilgili tüm detayların yer alacağı kongre web sayfamıza www.kalitekongre2022.org adresinden erişebilirsiniz.

Kongremizin hayırlara vesile olmasını dileriz.

Kongre Yürütme Kurulu

Sercan Yılmaz

banner43
YORUM EKLE
YORUMLAR
sadece sağlıkçı
sadece sağlıkçı - 2 ay Önce

Sağlıkta Kalite ile Geleceği Tasarlamak?? gelecekte kalite olmamasını diliyorum..çünkü olursa hiç birşey değişmeyecek demektir. bu kalite ile ne değişti ki? kendileri yazdılar kendileri anladılar kendileri kongre yaptılar özetle kendileri gezdi,otellerde kongre yaptı... ve yapmaya devam ediyor. Allah için birileri harcamalarına baksın bu kadar harcama ile ne çıktı elde edilmiş? sabim bimer cimer şikayetleri mi azalmış? kendi memnuniyet anketlerine bakmayın ama ona göre herşey harika çünkü kendileri yapıyor. çalışanlara yönelik ne yaptınız şiddetti engellemeye yönelik ne yaptınız??? tüm çalışanlar yabancı dil kurslarında, emeklisi gelen zaten gitti gelmeyen gözünü karartıp istifa ediyor. siz kongre yapın oldu mu? yalandan kaliteden 100 alan hastanelere ihtiyacımız var zaten başka birşeye yok...

T akbulut
T akbulut - 2 ay Önce

Artık şu performansı konuşmasak birşey olacağı yok sifir akan ilçeler yine sifur performans alacak en güzeli nöbet ücretlerinin iki katı olması

SIRADAKİ HABER