Üniversiteye Sağlıkçı Alımında Böyle Torpil Görülmedi

Üniversiteye Sağlıkçı Alımında Böyle Torpil Görülmedi

Yozgat Bozok Üniversitesinin alacağı 4/b li sağlık personeli alımına gölge düştü. 

Alıma özel şartlar getiren üniversite adaylardan değişik dallarda ve çeşitli yerlerde çalışma şartı aradı. Hatta ünivesite bir adım ileri gidip hemşire için özel şartlar arasına pedagojik formansyon şartı koydu.

Alıncak torpilli kişi için daha önce 6 ay, 1 yıl vb deneyim şartları koyan üniversite bu sefer  9 ay gibi arada olan bir şart getirilip nokta atışı yapmış

Gerekli gereksiz birçok sertifikanında istendiği evlere şenlik alım ilanı için tıklayın

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2020, 13:08

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
Komikaze
Komikaze - 6 ay Önce

Sokak ağzıyla habercilik yaparak sağlık alımını karalamış oldunuz. Gerekçeleriniz çok komik. Söyleyin sizin adamları mı almadılar :))
editör: sokak ağzı görmemiş sen

Aminakoyayımkomikaze
Aminakoyayımkomikaze @Komikaze - 6 ay Önce

Adın gibi biliyorsun torpil yapıldığını. Neyin mücadelesi bu? İlk ve Acil Yardim bölümünden Temel ve İlk Acil Yardim sertifakasi tıbbi terminoloji sertifikası istemiş bunlar zaten ders olarak veriliyor 2 senede? Sertifika ile üniversite diploması neden yok sayılmaya çalışılıyor bunu açıkla sen?

Komikaze
Komikaze @Komikaze - 6 ay Önce

@Editör Kurumun yaptığı sağlıkçı alımında kanıtınız belgeniz var mı ? İddialarla asılsız itibar suikastı yaparak neyi amaçlıyorsunuz ! O hastane de devletin kurumu değil mi ? Kanıtlayamazsanız dava açılsa kaybedersiniz. Sağlık-Sen yönetimi buna nasıl izin veriyor
editör: haberin içinde verdiğimiz linke bakarsanız görürsünüz resmi belgeyi. ayrıca sağlık senin konuyla ne alakası var. sağlık sen kim oluyor. ayrıca ıq nuz kaç çok merak etmekteyiz.

Yavuz cinar
Yavuz cinar @Komikaze - 6 ay Önce

Cunku sizin gibi insanalar bilimsel agizdan anlamiyor yapilan haksizliklari goremiyor ondan dolayi sen ve senin gibi dusunenler anlasin diye seviyeyi dusurduler gözünüzu acik gorun diye yapilanlari

Devletin Parasını Yiyip Show Yapanlar
Devletin Parasını Yiyip Show Yapanlar - 6 ay Önce

● 13 bin işçiyi kapının önüne koyan, Başkanları işçi çıkarma ile yetinmediği gibi 28.977 işçiyi baskı ve zulümle Hak-iş'e bağlı sendikalardan istifa ettirdi. Çalışanlarına da maaş ödeyemeyen CHP’li belediyeler, hükümetin verdiği kısa çalışma ödeneğine sarıldı. Mağdur işçiler hükümetin verdiği ödenekle evine ekmek götürebildi.

● Aile, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına "kısa çalışma ödeneği" başvurusunda bulunan CHP'li başkanlar şu ana kadar 51 bin 525 işçi için 127.2 milyon lira aldı. Böylece CHP'li belediyeler çalışanlarına Kovid-19 şartlarında hükümetin sağladığı imkanlarla çalışanlarına ücret ödeyebildi.

● CHP'li belediyeler 616 şirketi için kısa çalışma ödeneği aldı.Kısa çalışma ödeneğinden İYİ Parti'li 52 belediye şirketi bin 324 çalışanı için 897 bin lira, DSP'li bir belediye şirketinde çalışan 48 kişi için 36 bin 468 lira ödendi. Kısa çalışma ödeneği desteğinden yararlanan işçilerin yüzde 63'ü CHP tarafından yönetilen belediyelerde çalışıyor. Belediye şirketleri bazında ise en yüksek oran yüzde 68.5'le CHP'de.

Saglikci
Saglikci - 6 ay Önce

Kps sınavı harici yapılan her alım....herzaman şaibe kokarrrrr

Mustafa Torpil Savar
Mustafa Torpil Savar - 6 ay Önce

Komikaze mali kim devletin imkanlarını yandaşa sağlıyorsa Allah belasını versin.Yapaninda göz yumaninda alkış tutaninda

Haklısınız
Haklısınız @Mustafa Torpil Savar - 6 ay Önce

İBB'nin danışman, genel sekreter yardımcıları, daire başkanları ve CHP'li milletvekillerinin yakınlarına şu ana kadar verdiği tahmini maaşlar şöyle:

Murat Ongun: 3 maaş - 45 bin TL
Y. Oğuz Duman: 3 maaş-45 bin TL
Ertan Yıldız: 3 maaş - 45 bin TL
Yavuz Saltık: 3 maaş - 33 bin TL
Y. Meltem Şişli: 3 maaş- 38 bin TL
Mehmet Çakılcıoğlu:3 maaş-38 bin TL
M.Murat Kalkanlı: 3 maaş-42 bin TL
T. Tuncay Önbilgin: 2 maaş-27 bin TL
Şengül A. Arslan: 2 maaş - 27 bin TL
İ. Orhan Demir: 3 maaş-42 bin TL
Tülün İnal: 3 maaş- 29 bin TL
Naim Erol Özgüner:3 maaş- 33 bin TL
Abdullah Aydın: 2 maaş -18 bin TL
Mehmet Akif Can: 2 maaş - 12 bin TL
Ali Karahan: 2 maaş - 18 bin TL
Eren Sönmez: 3 maaş - 40 bin TL

Lab tek Uğur
Lab tek Uğur - 6 ay Önce

Hiçbir şeyden çekmedik Nepotizm den çektiğimiz kadar Canım Ülkemde...

Halk Sağlığı Uzmanı
Halk Sağlığı Uzmanı @Lab tek Uğur - 6 ay Önce

Yıllardır bu ülke neler çekti bi bilsen. Mitomaniyi seçenleri bile gördük. Her yaptığı show olan, yapılanı yapmış gibi gösterenleri, kamera kayıtları olup hala demedim diyenleri, verdiği sözleri tutmayan sevgi pıtırcıklarını kanıtlı belgeli gördü bu Cennet vatanım

delibaşi
delibaşi - 6 ay Önce

Adnan Menderes Üniversitesi de aynı şekilde alacağı tıbbi sekreter ve sağlık persoenllerinden sanitasyon ve hijyen sertifikası istedi. sonuç olarak tıbbi sekreter olarak bir kişi haricinde diğerleri şartları taşımadığı için elendi. 60 küsür puanla adam işe alındı. 80 küsur puanlı kişiler alınmadı. adaletinize tüküreyim. inşAllah sorumlular en kısa surede Allah. b... verir.


SIRADAKİ HABER