'Tık' için oruç bozdurdular

Sosyal medyada tıklanmak için imza atılan rezilliklerin son halkası bu video oldu. Bir genç, sahilde iftar yapmak için bekleyen vatandaşlara vaktinden önce hoparlör ile ezan sesi dinletti. Sadece sahildekilere değil, çevredeki evlerde yaşayanlara orucunu erkenden bozduran gençler, bir de bu anların videosunu kahkahalar eşliğinde TikTok'ta paylaştı.

Son dönemde birbirinden skandal videoların paylaşıldığı sosyal medya platformu TikTok'taki tartışma yaratan görüntülere bir yenisi daha eklendi. Ramazan ayında sahilde iftar yapmak için hazırlanan vatandaşlara vaktinden önce hoparlör ile ezan sesi dinleten bir genç, o anları da utanmadan sosyal medya hesabından paylaştı.


Personel Sağlık Sosyal Medya Gurubumuza Ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  KALİTEYİ UYGUN ALABİLECEĞİNİZ ADRES İÇİN TIKLAYINIZ 

Çok sayıda kişiye oruç bozdurdular

Yalnızca sahildekiler değil evlerinde masa başında iftar saatini bekleyen çok sayıda vatandaşın da sesi duyarak oruçlarını bozduğu öğrenilirken, TikTok'ta paylaşılan skandal videoya çok sayıda tepki yorumu geldi

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
sağlıkçı
sağlıkçı - 1 ay Önce

merak etmeyin siz, ALLAH'DA size tıklamasını bilir.

Hasan577658
Hasan577658 - 2 ay Önce

O.çocukları.ananiz sizi doğurmamış sıcmıs.elin keferesi sizin bu yaptıgınızo yapmıyor.neyse ordakilerin orucu kabul olur merak etmeyin ama ahirette zebaniler ananızla iyi vakit gecirecek.ilerde çok pisman olacaksiniz.

mustafa
mustafa - 1 ay Önce

Ortalık zibidi dolu

SIRADAKİ HABER