Soylu'dan ilginç paylaşım: 112'yi ararsanız getiririz

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, twitter'dan yaptığı paylaşımda; 'Dün gece Çukurca'ya sızan ve ölü ele geçirilen teröristlerdeki mühimmatlar: M-16 Piyade Tüfeği, El bombası, M-16 Şarjörü, Patlayıcı Ateşleme Düzeneği... Ayrıca talimatlarınız elimizde... 112'yi ararsanız, getiririz veya Meclis'teki arkadaşlarınıza bırakırız.' paylaşımında bulundu.

Soylu'dan ilginç paylaşım: 112'yi ararsanız getiririz

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Hakkari Çukurca sınırından sızan 2 teröristin SİHA, hava desteği ve kara operasyonuyla etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

Bakan Soylu, operasyonu Twitter hesabı üzerinden duyurdu.

Soylu, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

'Dün gece Çukurca'ya sızan ve ölü ele geçirilen teröristlerdeki mühimmatlar: M-16 Piyade Tüfeği, El bombası, M-16 Şarjörü, Patlayıcı Ateşleme Düzeneği... Ayrıca talimatlarınız elimizde... 112'yi ararsanız, getiririz veya Meclis'teki arkadaşlarınıza bırakırız.'


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


PERSONEL SAĞLIK İNSTAGRAM HESABI İÇİN TIKLAYINIZ 

'Hakkari Yüksekova'ya yeni geldik, takip ettiğimiz haber de geldi: Çukurca sınırından sızan 2 terörist; J-SİHA, yakın hava desteği ve ayrıca kara operasyonuyla ölü ele geçirildi. Laftan anlamıyorlar... Gözü alıyorsa Karayılan gelsin, fare gibi saklanmasın.
Onun da sırası geliyor.'

Sercan Yılmaz

banner43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kaan
Kaan - 1 ay Önce

Sen bu ülkeye gelmiş geçmiş en iyi içişleri bakanısın. Görev süresince bir çok suçlar, eylemler, patlamalar ve terör ortadan kalkmıştır. 5 yıldır huzurlu bir ortamda yaşıyoruz.

SIRADAKİ HABER