Sınavı kazanacak kişileri 1 ay önce ihbar etti ama dikkate alınmadı

Çankırı Çardaklı Belediyesinin açtığı zabıta memuru alım ilanında alınacak kişileri 1 ay önce kaymakamlığa bildiren genç dikkate alınmadı. Sonuçlar dün açıklandı. Bildirimde isimleri verilenler kazandı.

Sınavı kazanacak kişileri 1 ay önce ihbar etti ama dikkate alınmadı

Çankırı Çardaklı Belediyesi 2 zabıta memuru almak için Temmuz ayında ilana çıktı. 1 zabıta memuru kadrosu için "Kamu yönetimi veya İktisat mezunu olmak" ve "en az D sınıfı sürücü belgesine" sahip olmak şartı kondu. Diğer zabıta memuru kadrosu için ise "İnşaat, İnşaat teknikerliği, İnşaat teknolojisi önlisans programlarından mezun olmak" ve "en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak" şartı kondu

Bir aday, bu ilana göre alınacak kişilerin belediyede çalışan Z.Ü. ve Z.U. olduğunu belirterek CİMER üzerinden başvuruda bulundu.

Başvuru Atkaracalar kaymakamlığınca cevaplandı. Kaymakamlık verdiği cevapta, sınava başvuru yapmadığı için başvuruyla ilgili bir işlem yapılamayacağını belirtti.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Çardaklı Belediyesinin zabıta memuru alım sonuçları 14 Eylül 2021 tarihi itibariyle açıklandı. CİMER'e bildirimde bulunan kişinin belirttiği isimler sınavı kazanan olarak açıklandı

BELEDİYENİN ŞOFÖR İLANI DA SORUNLU

Diğer taraftan belediyenin yayımladığı Şoför ilanının da kişiye özel açıldığında memurlar.net'teki haberde yer verilmişti. Şoför kadrosu için ilgisiz bölümlere yer verilmişti. 

Sercan Yılmaz

banner42
YORUM EKLE
YORUMLAR
!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!! - 2 hafta Önce

Bu rezaletler artık diz boyu. Buna ancak sandık dur der

SIRADAKİ HABER