Salgın Tedbirlerini Eleştiren Savcının Babası Korondan Öldü

Salgın Tedbirlerini Eleştiren Savcının Babası Korondan Öldü

Esenlik Bildirisi'yle pandemi tedbirlerini eleştirdiği için görevden uzaklaştırılan Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde Cumhuriyet Savcısı Eyüp Akbulut'un korona virüs tedavisi gören babası Muammer Akbulut (65), tedavi gördüğü Bursa Şehir Hastanesinde hayatını kaybetti. Akbulut'un cenazesi İnegöl ilçesinde defnedildi.
Corona tedbirleri kapsamında alınan yasakların hukuka aykırı, aşıların ise sağlığa zararlı olduğunu ileri sürerek bunlara karşı re'sen soruşturma açtığını duyuran Viranşehir Cumhuriyet Savcısı Eyüp Akbulut görevinden uzaklaştırılmıştı.


Youtube üzerinden 28 dakikalık bir video yayınlayan ve Esenlik Bildirisi'yle pandemi tedbirlerini eleştiren Eyüp Akbulut, çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu. Hakim ve Savcılar Yüksek Kurulu, Akbulut'un geçici olarak görevden uzaklaştırıldığını duyurmuştu.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


PERSONEL SAĞLIK İNSTAGRAM HESABI İÇİN TIKLAYINIZ 

Savcının babası Muammer Akbulut, korona tedavisi gördüğü Bursa Şehir Hastanesinde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Akbulut'un cenazesi, Turgutalp mahallesi Camii'nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Mahmudiye mahallesi Mezarlığı'nda defnedildi.

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
ışık
ışık - 3 ay Önce

hukuksuzluğa ses çıkaranlara oh dercesine böyle bir başlık. Kalp krizinden ölenleri yada aşı olup YB da yatanları da yazsanıza. Biraz vicdanınız kaldı ise her ay kanserden ölenler ile coronadan ölen sayılarını yazsanıza.

sivaslı
sivaslı - 3 ay Önce

Allah rahmet eylesin adamcağıza, evladı hakkında da fazla söze gerek yok zaten

Kkkd
Kkkd - 3 ay Önce

Allah rahmet eylesin. . Birde adam böyle bir çıkış yapti diye babasının covitten öldüğüne sevinelimmi

vay be
vay be - 3 ay Önce

hem babası vefat etmiş hem de haklı haklı konuşmuş. mesela sağlık bakanının babası covid den vefat etse ne diyeceksiniz çok merak ediyorum. satılık kalemler sizi...

Sezer
Sezer - 3 ay Önce

İnanmayanlar, aşı karşıtları ve dalga geçenler kötü bir süreç yaşıyor

SIRADAKİ HABER