Sabim'den Pompalı Tüfekli Tehdit

Sabim'den Pompalı Tüfekli Tehdit

Bir hasta sabime hastaneyi pompalı tüfekle basacağını yazdı


Personel Sağlık Sosyal Medya Gurubumuza Ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  KALİTEYİ UYGUN ALABİLECEĞİNİZ ADRES İÇİN TIKLAYINIZ 

personel sağlık net

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2022, 02:41

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
:(
:( - 1 ay Önce

... dedi ve elini kolunu sallayarak ortalıkta dolaşmaya devam etti...

Vatandaş
Vatandaş - 1 ay Önce

Sayın c.baskanimizin milleti vatandaşı.....işte böyle böyle toplum artık devleti de tanımaz kuralları kanunları da saymaz oldu cunki şımardılar...20 yılda herşeyin en üstünde şeklinde gazi verirsen bir gün o halk işte böyle cimere yazı yazma cesareti bulur kendin de...herkesin derdi var hastalığı var ama önce saygı...artik kimsenin devletten korkusu kalmamış eskiden yokluk vardı sıkıntılar vardı ama toplumun devlete bir saygısı vardı ....

sefa
sefa - 1 ay Önce

YETKİLİLER SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRMİŞTİR UMARIM.
BU ADAM HALA İÇERİ ALINMADIYSA BİZ BOŞUNA UĞRAŞ VERİYORUZ, DEREBEYLİK SİSTEMİ DEMEKKİ

SEZGİN
SEZGİN - 1 ay Önce

Önüne gelen herkese silah raporu verirseniz, ülke böyle teksas'a döner. daha böyle dangalakça çokkkkk haber dinlersiniz.

Knn tprk
Knn tprk - 1 ay Önce

Ve sağlık bakanlığı hastane ve çalışanları hakkında soruşturma başlattı!! Çünkü gönlü alınmamış her vatandaş kaybedilmiş bir oy mantığı var!!!! Daha çok okuyacaz böyle haberleri..

Ginobili
Ginobili - 1 ay Önce

Arkadaş diş çektirmeyi yada tedavi yaptırmayı kolay sanıyor çekmeye çalışırsın kırılır köklerine ayırırsın parça parça çekersin üstüne bi uarım saat ter dökersin işin karşılığı beş TL sonrasında sigara içer yüzü şişer abseli dişimi çekti der kavga eder bu işler böyle uzar giderrr

Sağlıkçı
Sağlıkçı - 1 ay Önce

Sabim bu şikayeti napacak merak ediyorum. Cevap oluşturun diye hastaneye yollamaz inşAllah. Hangi diş hastanesi acaba

Homurtu
Homurtu - 1 ay Önce

Birinin bu vatandaşa acil servis veya polikliniği ne işe yaradığını, eczanenenin ve aile hekimliğinin ne olduğunu anlatması lazım. Sistem kaynaklı problemleri çözmek için herhangi bir şekilde şiddete meyil etmemesi gerektiğini bilmesi gerekiyor vatandaşın. Kamu spotu ve ilkokul düzeyinde yoğun sağlık okuryazarlığı eğitimleri şart. İçinde Allah korkusu olmayan, şiddete meyilli vatandaşımız bundan da anlamazsa hastanelerde polis nezaretinde muayene ve tedavi olabilir.


SIRADAKİ HABER