O gazeteciden yeni iddia: 4 bakan değişecek

Dün gece yarısı yaptığı paylaşımla dikkat çeken gazeteci Sultan Uçar, bu sabah yeni bir paylaşımda bulundu. Uçak "4 bakan değişecek. RG beklenmeli" dedi.

O gazeteciden yeni iddia: 4 bakan değişecek

Gazeteci Sultan Uçar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dikkat çekmişti. Uçak, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un istifa ettiğini ve istifasının kabul edildiğinin bilgisinin kendisine ulaştığını belirtmişti. Bugün Yeni Şafak Gazetesi muhabiri Taha Hüseyin Karagöz de, Ziya Selçuk'un istifa ettiği bilgisinin doğru olduğunu söyledi.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Sosyal medyayı sallayan gazeteci Sultan Uçar yeni bir paylaşımda bulunarak "MEB'de ne olur? Bekleyeceğiz. Duyduğum yüzde 99.9 istifa veya görevden alınma kesin ve yanına başka bakanlar da eklenecek. 4 bakan değişecek. RG beklenmeli." dedi.

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
hamdi
hamdi - 2 ay Önce

hayırlısı olur inşaALLAH, kamu da liyakat kalmadı,en büyük üzüntüm bu. Dün koltuğunun altında zaman gazetesi ile gezenler, bugün müdürlük yapıyorlar. ALLAH ıslah etsin, bu devleti yönetenleri.

Hamdi Aah Hamdi Ah
Hamdi Aah Hamdi Ah @hamdi - 2 ay Önce

Muhalefetin kadrolu elemanı biz kimlerin pkkya fetöye destek verenleri biliyoruz. Devlet zamanı gelince senin gibi hainleri ininden çıkarmasını bilir

mert
mert - 2 ay Önce

can sıkıldıkça bakan değiştirilen bir ülke olduk

Dönerci
Dönerci - 2 ay Önce

Dönerimizi versek yine mi gidersin Nuri?

ali
ali - 2 ay Önce

111

SIRADAKİ HABER