Mehmet Ceyhan'dan Aşı Çıkışı: Anlamak Mümkün Değil Hiçbir Ülkede Yok

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, Bilim Kurulu'nun iki doz Biontech aşısı olanlara üçüncü doz aşı olabilme hakkı tanınmasının nedenini anlayamadığını ifade etti

Mehmet Ceyhan'dan Aşı Çıkışı: Anlamak Mümkün Değil Hiçbir Ülkede Yok

Enfeksiyon Hastalıkları Derneği Başkanı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan kararla ilgili yaptığı açıklamada, Sinovac aşısı olanların üçüncü dozda Biontech aşısı olmasının delta varyantına karşı etkili bir koruma için gerekli olduğunun anlaşıldığını belirtti.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Ancak Bilim Kurulu'nun iki doz Biontech olanlar için de üçüncü doz aşı olabilme hakkı tanımasının gerekçesini anlayamadığını söyleyen Ceyhan Habertürk TV yayınında yaptığı açıklamada, “Dünyada bunu yapan başka bir ülke yok. Bu yönde bilimsel bir veri de yok” dedi.

Sercan Yılmaz

banner42
YORUM EKLE
YORUMLAR
hasan
hasan - 1 ay Önce

MAALESEF BİZDE DE SİZİN GİBİ BİLİM ADAMI YOK. İYİ Kİ VARSINIZ HOCAM.

Veli
Veli @hasan - 1 ay Önce

Şaka herhalde

Khh
Khh - 1 ay Önce

Tv ve sosyal medya profesörleri karşi olmadukları konularda bilimsel veri olmadığını söylüyor. Ama kendi söyledikleri yada savundukları konularda bilimsel veri olduğuna dair bir veride yok. Kriz zamanlari kahraman ve şarlatanları bol oluyor.

Sedat
Sedat @Khh - 1 ay Önce

Tebrik ederim çok doğru bir tespit

koçero
koçero - 1 ay Önce

İnsanların kafasını o kadar karıştırdınız ki vatandaş ne yapacağını şaşırdı. Bilim kurulu bir şey söylüyor siz başka şeyler söylüyorsunuz. Sonuçlarını bilmediğimiz ve sizinde bilmediği bir durumla karşı karşıyayız. Bakanlık sorumluluk alıp bilim kurulu oluşturdu. Mehmet hoca suyu bulandırma...

Kazım
Kazım - 1 ay Önce

@hasan sence bu doktorun ne faydası oldu ülkeye. Maske, mesafe, hijyen. Tüm dünya zaten aynı ezberi söylüyor. Mesela tüm dünyadan önce aşıyımı buldu.

SIRADAKİ HABER