Lütfi Elvan Ak Parti'den ayrılacak iddiası

Cumhurbaşkanı Erdoğan'la ters düşmesi nedeniyle Hazine ve Maliye Bakanlığı'ndan istifa etmek zorunda kaldığı belirtilen Lütfi Elvan'la ilgili çarpıcı bir iddia ortaya atıldı.

Lütfi Elvan Ak Parti'den ayrılacak iddiası

Milli Gazete'nin haberine göre, Ankara kulislerinde eski Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan'ın partisinden ayrılacağının konuşulduğu belirtiliyor.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


PERSONEL SAĞLIK İNSTAGRAM HESABI İÇİN TIKLAYINIZ 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eski Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan arasında bir süredir ters düşme olayı vardı. Lütfi Elvan'ın Erdoğan'ın ''faizleri indirin'' talimatlarına karşı çıktığı haberleri sık sık gündeme geliyordu.

Sercan Yılmaz


Personel Sağlık Sosyal Medya Gurubumuza Ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  KALİTEYİ UYGUN ALABİLECEĞİNİZ ADRES İÇİN TIKLAYINIZ 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Alinin Kılıcı
Alinin Kılıcı - 2 hafta Önce

Devlet vatan millet sağolsun. Bir doğalgaza benzin zammına Kazakistan karıştı rusları davet ettiler. Fitne fesatla memleketi karıştırıp batıyı getirmeyin bu topraklara. Koca ülkeleri devirdiler lakin her yerde başarılı olsada 15 temmuzu hatırlayın sokağa çıkanları gördünüz kimleri perişan ettik hepsini tepeledik kaçırdık cezaevine tıktık. Aklının ucundan geçirenler UNUTMASIN o günleri aklınızından bunu çıkarmayın. İsyan ve grev diyenler hak hukuk hikayelerine inanmıyoruz.

Kul Fâni
Kul Fâni - 2 hafta Önce

Elini taşın altına koymayan siyasetçiler milletin gözünden düşer. Gül - davutoğlu - babacan - arınç - abdullatif şener vb birer örnektir. Ak partide görev yapan bakanların esamesi bile okunmuyor. Bunlara da çok örnek var ama ismini bile hatırlamıyoruz. Milli gazeteye inanmıyorum ama gidiyorsada faizleri indirmediği için ve bu millete hizmet etmediği içindir. İşimize bakalım yenisi gelsin.

Faize Savaş
Faize Savaş - 2 hafta Önce

Faize savaş açmış bir devlet başkanını yalnız bırakanları Yaradan da eninde sonunda yalnız bırakacak, küffarla birlikte olanları Allah yalnız bırakacak biz kaybedersek küffar kazanacak biz kazanırsak ki Allah'ın yardımı olmadan olmaz, faizcilerin küffarların yanında olanlar ile ahirette hesaplaşacağız, Bu günkü saldırı fetö ile hepsini ağababası olanların birlikte saldırısı 15 temmuzdan bile daha büyük saldırı Allah var gam yok Yaradan onan inanlarla beraber

T akbulut
T akbulut - 2 hafta Önce

Güle güle yumurta

Devamke
Devamke - 2 hafta Önce

2023 gelmeden hepsi ifşa oluyor artık açıktan yapıyorlar gizlenmiyorlar bizde tüm bunlar kimdir kime çalışır öğreniyoruz

Ahmet Demircan
Ahmet Demircan - 2 hafta Önce

TBP yani tittirilenlerin buluşma partisine bekleriz kendini

SIRADAKİ HABER