Koca'dan 'Nisa bebek' paylaşımı: Hastaneye kaldırıldı

Bakan Koca: "ATT Büşra'nın adını koyduğu terk edilmiş Nisa Bebek, yuvaya teslim edildikten bir süre sonra, hayati sağlık sorunları sebebiyle hastaneye kaldırıldı. Durumu Bakırköy Dr. Sadi Konuk Hastanesi'nde takip ediliyor. ATT Büşra ve Nisa bebeği evlat yerine koyan herkes adına üzgünüz.

Koca'dan 'Nisa bebek' paylaşımı: Hastaneye kaldırıldı

 Bakan Koca: "ATT Büşra'nın adını koyduğu terk edilmiş Nisa Bebek, yuvaya teslim edildikten bir süre sonra, hayati sağlık sorunları sebebiyle hastaneye kaldırıldı. Durumu Bakırköy Dr. Sadi Konuk Hastanesi'nde takip ediliyor. ATT Büşra ve Nisa bebeği evlat yerine koyan herkes adına üzgünüz."


Personel Sağlık Sosyal Medya Gurubumuza Ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  KALİTEYİ UYGUN ALABİLECEĞİNİZ ADRES İÇİN TIKLAYINIZ 

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kartelleşme
Kartelleşme - 2 ay Önce

Otel ve Tur şirketi sahibi Turizm Bakanı, Zincir Hastaneler sahibi Sağlık Bakanı, İlahiyatçı Genel Müdürler, Liyakatsiz ancak 2 şehir hemşehrisi yöneticiler tarafından ne hale getirildi güzel ülkemiz. Değişim şart oldu.

Sağlık memnunu
Sağlık memnunu - 1 ay Önce

Hla populizm sayın bakanım. İnsanlara hakkını verin. O Att hanımefendi İstanbul şartlarında 8000 tl maaş alıyor. Hangi kamu görevlisine bu maş reva görülmüş. Biraz insaf. Bizi övmeyin artık, gereğini yapın. Sözler verip geri çekilmeyin artık

SIRADAKİ HABER