Görevden Alınan Sağlık Müdüründen İlginç Veda Mesajı ve Özgeçmiş

Görevden Alınan Sağlık Müdüründen İlginç Veda Mesajı ve Özgeçmiş

Görev süresi uzatılmayıp yerine başkası atanan Çanakkale İl Sağlık Müdürü Ali Taşçı müdürlüğün web sitesinden sitemkar bir mesaj yayınladı. 


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Ali Taşçı; mesajında;

 2016 yılından beri Ellerinde Kur’an, Dillerinde Kelime-i Tevhid ile  Şehadete Koşanların Belde’si olan Çanakkale’de çıktığımız bu yolda yüreğimizde 1915 aklımızda Çanakkale olarak şerefle görev yaptığım Şehitler Diyarı Çanakkale’den görev süremin dolması nedeni ile Bakanlığımızın takdiri ile ayrılıyorum. Dedi

Ali Taşçı'nın mesajından da anlaşılacağı üzere ben aslında kalmak istiyordum ama beni aldılar demiş.

Sağlık Müdürünün özgeçmiş kısmında ise enteresan ve daha önce hiç rastlamadığımız bir açıklama gördük. İl Sağlık Müdürü Ali Taşçı özgeçmiş kısmında çocuklarının okulundan , mesleklerinden bahsetmiş.

Herkes Soruşturma Açmış

Sabah'tan Ümit Erkan Demircan'ın haberine göre, Çanakkale'de pandemi sürecini iyi yönetemediği ve uyguladığı sağlık politikaları nedeniyle büyük eleştiriler alan Çanakkale İl Sağlık Müdürü Ali Taşçı, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından görevinden alındı. Taşçı, görevden alındığını İl Sağlık Müdürlüğü'nün resmi sitesinden duyururken, yerine gelecek isim açıklanmadı.

Herkese soruşturma açmıştı

2016 yılında Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğü koltuğuna oturan Ali Taşçı, pandemi sürecinde uyguladığı yanlış sağlık politikaları nedeniyle bir çok kesimin tepkisini çekmişti. Özellikle Çanakkale'de korona yükselişinden sorumlu tutulan Sağlık Müdürü Taşçı, Pandemi sürecinde personeline açtığı soruşturmalarla adını sıkça duyurmuştu. Taşçı'nın pandemi sürecinde canı pahasına mücadele veren 600 sağlık çalışanına soruşturma açtığı ortaya çıkarken, Taşçı'nın bir çok başhekimi de istifaya zorladığı iddia edilmişti. Müdür Taşçı, son olarak İl Sağlık Müdürlüğü'nün resmi sitesindeki öz geçmiş bilgilerine oğullarının görev yaptığı yerleri eklemesiyle gündem olmuştu.

Bakanlığımızın takdiri dedi

Görevden alındığını İl Sağlık Müdürlüğü resmi web sitesinde duyuran Ali Taşçı, yaptığı açıklamada "2016 yılından beri Ellerinde Kur'an, Dillerinde Kelime-i Tevhid ile Şehadete Koşanların Belde'si olan Çanakkale'de çıktığımız bu yolda yüreğimizde 1915 aklımızda Çanakkale olarak şerefle görev yaptığım Şehitler Diyarı Çanakkale'den görev süremin dolması nedeni ile Bakanlığımızın takdiri ile ayrılıyorum." Yazdı

İki isim gündemde

Görevden alınan Al Taşçı'nın yerine Biga Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Gökhan Baştürk ve Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr Ufuk Tali'nin isimleri geçmekte.

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2021, 03:54

Sercan Yılmaz

banner42
YORUM EKLE
YORUMLAR
koltuk
koltuk - 2 hafta Önce

bir koltuk bu kadar sevilir mi be kardeş,

GÖZÜN AYDIN ÇANAKKALE
GÖZÜN AYDIN ÇANAKKALE - 2 hafta Önce

GÖZÜNÜZ AYDIN ÇANAKKALE

> https://www.saglikpersoneli.com.tr/son-dakika/gorevden-alinan-saglik-mudurunden-ilginc-veda-mesaji-ve-ozgecmis-h17912.html

Personel Sağlık

SAĞLIK MEMURU 55
SAĞLIK MEMURU 55 - 2 hafta Önce

Samsunumuza Muhammed Ali ORUÇ Sağlık Müdürü olarak devam edecektir. hayırlı uğurlu olsun ..Allah utandırmasın.

DR.ÇANAKKALE
DR.ÇANAKKALE - 2 hafta Önce

Çanakkale'mizde yaptığınız yanlış uygulamalar(ihaleye fesat karıştırmak,mobing v.b suçlarla adalet karşısında küçük düşürmenizi) bilmeyen mi var? Çanakkale'mizde güçlü bir grup başkan vekilimiz sayın Bülent TURAN var iken sizin beceriksizliğiniz ve liyakat yoksunu ekibinizle sağlığı tuzla buz ettiniz farkında değil misiniz?

halk
halk - 2 hafta Önce

sağlık muduru görevine son verildi kardeş.şehadet ne alaka Allah razı olsun?şehit olmak istiyorsan o kadar şerbet direk içmek istiyorsan müslüman gariban bir ülkeye git direk şerbet hazır oralarda

Ankara
Ankara - 2 hafta Önce

Ankara Destek niye toplu alım yapmıyor? Yetki devri yazmak nereye kadar? Hastanelerin kendi başına ihale yapması kamu yararı mı zararı mı?

ÇANAKKALE
ÇANAKKALE - 2 hafta Önce

GİTMESİ BAŞTA ÇANAKKALE İÇİN HAYIRLI OLDU. FAKAT DALKAVUKLAR, KEDİCİKLER, MENFAATCILAR VE CEMAATCİLER İÇİN ACI OLDU.

SIRADAKİ HABER