Eski Sevgiliden Hemşireye 'Şekerli' Tuzak

Bahçelievler'de bir kişi, şiddet uyguladığı gerekçesiyle kendisinden ayrılan kız arkadaşının otomobilinin fren hidroliğine şeker döktü. Tuzaktan habersiz yola çıkan kadın, kaza yapmaktan son anda kurtuldu.

Eski Sevgiliden Hemşireye 'Şekerli' Tuzak

İstanbul Bahçelievler'de bir kadın, eski sevgilisi hakkında otomobilinin fren sistemine şeker dökerek bozduğu gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu.

Olay, 2 hafta önce sabah saatlerinde Şirinevler'de yaşandı. Özel bir hastanede hemşire olarak çalışan kadın, otomobili ile işe gitmek için yola çıktı. Seyir halindeyken freninin tutmadığını fark eden kadın, güçlükle durabildi.

Aracını tamire gönderen hemşireye tamirhane çalışanları, fren hidroliği bölümünde şeker bulduklarını söyledi. Durumdan şüphelenen kadın, apartmanının güvenlik kamerası kayıtlarını inceledi.

2 KİLOGRAM ŞEKER DÖKTÜ


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Eski sevgiliden hemşireye 'şekerli' tuzak | NTV

Hemşire, kayıtları incelediğinde 4 yıldır beraber olduğu ve geçtiğimiz günlerde şiddet nedeni ile ayrıldığı Mazlum T.'nın otomobilin yanına geldiğini gördü.

Aracın anahtarı kendisinde de bulunan Mazlum T., kaputu açtıktan sonra motor kısmına 2 kilogram şeker döktü.Gerçeğin ortaya çıkmasının ardından genç kadın, savcılığa giderek Mazlum T. hakkında suç duyurusunda bulundu.

Sercan Yılmaz

banner42
YORUM EKLE
YORUMLAR
..........
.......... - 3 hafta Önce

İNŞAALLAH ŞEKERİN MARKASI TORKU DEĞİLDİR,YOKSA ÇOK YAZIK OLMUŞTUR.

2 yıldır
2 yıldır - 3 hafta Önce

2 yıldır ne halt yiyormuş beraber evli barklı değil de nasıl şiddet uygulamış bunun gibi o...bu lar yüzünden erkekler evlenmiyor. Ne görev yaparsa yapsın böyle bir haberin sağlık sitesinde yer almasından biz utanç duyduk.

SIRADAKİ HABER