Emniyet Genel Müdürü Çift Maaşlı Oldu

Emniyet’in müdürü çift maaşlı oldu Çifte koltuklu bürokratlara emniyetin tepe ismi de eklendi. Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, PTT Yönetim Kurulu üyeliğine atandı. Ali Ekber ERTÜRK

Emniyet Genel Müdürü Çift Maaşlı Oldu


Çifte koltuklu bürokratlara emniyetin tepe ismi de eklendi. Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, PTT Yönetim Kurulu üyeliğine atandı.

Ali Ekber Ertürk'ün haberine göre; Emniyetin başına 2019 yılında getirilen Mehmet Aktaş'ın bir ay önce 26 Nisan 2021 günü de PTT'ye Yönetim Kurulu üyesi yapıldığı ortaya çıktı.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

5 BİN LİRA ALACAK

Aktaş, Emniyet Genel Müdürlüğü ücretinin yanı sıra, PTT'den Yönetim Kurulu özlük haklarından da yararlanacak. Mehmet Aktaş 5 bin lira civarında olan ikinci maaşını da böylece almış olacak. PTT ile hiçbir ilgisi olmayan Mehmet Aktaş, Aksaray-Gülağaç, Malatya-Kuluncak, Muş-Hasköy, Düzce-Cumayeri ve Rize-Çayeli ilçelerinde Kaymakamlık yaptıktan sonra 1 Haziran 2016'da Karabük Valiliği'ne atanmıştı. 30 Haziran 2017'de ise Şırnak Valisi olmuştu.

176 BİN LİRALIK BÜROKRAT
CHP'li vekil Deniz Yavuzyılmaz tepkisini şöyle dile getirdi: “Emniyet Genel Müdürünün PTT ile ne ilgisi var? Benzer örnek çok.

---*Nadir Alpaslan, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı. 28 bin lira Bakanlık maaşının yanı sıra, Kuveyt Türk Katılım Bankası Yönetim Kurulu'ndan aylık 64 bin lira ve 84 bin lira da kâr payı alıyor. Aylık geliri 176 bin lira.

---*Eski Aile Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk da KARDEMİR yönetim kuruluna girdi. Aylık 39 bin lira alıyor.”

SÖZCÜ

Sercan Yılmaz

banner43
YORUM EKLE
YORUMLAR
alim
alim - 3 hafta Önce

Elhamdülilllah artık biz müslümanlar çifter çifter maaş alıyoruz,oy verip alamayanlara da ALLAH nasip etsin.

Ankara li
Ankara li - 3 hafta Önce

BUNUN NERESİ MUSLUMANLİK BANA HAKİKİ MUSLUMAN ANLATSİN KUL HAKKİ NEDİR NASİL BİRSEYDİR NE DEMEKDİR MUSLUMAN BUNU YAPMAZ MUSLUMAN BİRİ ACGEN BİRİ CUVALLA GOTURMEZZ MASALLAH DA GOTUREN VARMİSS CİF MAAS MİLLET AZGARİ UCRET İNİM İNİM İNLİYOR AMA BAZİLARİ MUSLUMANİN YAPMAYACAGİ Nİ YAPİYOR SOZE GELİNCE ELHAMDULULLAH MUSLUMANİZ

SİNAN
SİNAN - 3 hafta Önce

İŞTE BU ÇİFT MAAŞ ALANLAR YÜZÜNDEN VALLAHİ OY VERMEYECEĞİZ AİLECEK.

Calisan
Calisan - 3 hafta Önce

HEY İNSAN OGLU HAK YEME OBUR DUNYADA KANİTDİRİRLAR ONA GORE

Sakarya li
Sakarya li - 3 hafta Önce

AH TURKİYEM AH NE KADAR YİYENİN VARMİS BUNLAR HZ OMER Mİ

doktor
doktor - 3 hafta Önce

nasıl eğleniyor musunuz oy verenler (!)

SIRADAKİ HABER