36 Yaşındaki Sağlıkçı Korondan Vefat Etti

SBÜ Van Sağlık Bilimleri Üniversitesi VEAH Eğitim ve Araştırma Hastanesi personeli 36 yaşındaki Sinan Öztürk, koronavirüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

36 Yaşındaki Sağlıkçı Korondan Vefat Etti

Hastane Kütüphanesi özlük biriminde görev yapan ve koronavirüs tedavisi gören Sinan Öztürk, bir süre önce Kovid-19'a yakalandı. Öztürk, yapılan tüm müdahalelere rağmen tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

VEAH Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Sebahattin Çelik ise bir mesaj yayımlayarak taziye dileklerinde bulundu Çelik; Hastanemizde memur olarak görev yapmakta olan mesai arkadaşımız Sinan Öztürk Covid-19 ile mücadelesinde hayatını kaybettiğini büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayım.

Mesai arkadaşımıza Allah'tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına ve tüm sağlık camiamıza başsağlığı dilerim.

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ'NDEN TAZİYE MESAJI

İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu, 'Acı kaybımız' başlığı altında yaptığı yazılı açıklamada, " Van İl Sağlık Müdürlüğü VEAH Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kütüphane Birimi'nde görev yapan mesai arkadaşımız Sinan Öztürk'ün Covid-19 ile mücadelesinde hayatını kaybettiğini büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına ve tüm sağlık camiamıza başsağlığı dileriz" dedi.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Haber: Suat Baran

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Çınaroğlu
Ahmet Çınaroğlu - 1 ay Önce

Aşı olmuş mu yoksa aşıdan önce mi hastalığa yakalanmış bu fark çok önemli

FATİH K
FATİH K - 1 ay Önce

ALLAH rahmet eylesin mekanın cennet olsun güzel insan çok üzgünüm ne söyleyeceğimi bilemiyorum. Hakkım varsa helal olsun sen bizi duyuyorsun biliyorum. Sende bize hakkını helal et dostum.

SIRADAKİ HABER