"Tepkimız sağlık bakanlığı bürokrasisine"

Sağlık Sen Rize Şube Başkanı İsmail Yılmaz, tepkimız sağlık bakanlığı bürokrasisine, tepkimız karşılık bulamayınca biz vaz geçmiyor tepkimize devam ederken, ümidi kalmayan sağlık çalışanlarının ümidi olduğumuzu tepkiyerek hedef tahtası olabiliyoruz dedi.

"Tepkimız sağlık bakanlığı bürokrasisine"
Sağlık Sen Rize Şube Başkanı İsmail Yılmaz soyal medya hesabından yaptığı paylaşımda;


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

"Sağlık çalışanlarımızla gece gündüz bir mücadele veriyoruz. Onların her sıkıntılarına yanlarında olmaya gayret gösteriyoruz. Tepkimız sağlık bakanlığı bürokrasisine, Tepkimız karşılık bulamayınca biz vaz geçmiyor tepkimize devam ederken, ümidi kalmayan sağlık çalışanlarının ümidi olduğumuzu tepkiyerek hedef tahtası olabiliyoruz.

Sağlık çalışanlarının temsilcisi olarak, toplu sözleşmede reva görülen oranları kabul etmemiş, sayfalarca şerh yazıp oranları ve verilmeyen sosyal hakları, toplu sözleşme masasının tutumunu kabul etmediğimizı deklere etmişız.
Yerelde ve genelde sağlık çalışanlarının sorunlarını her platformda deklere etmişız, etmeye de devam edeceğiz.
Sitemimizin adresi bellidir, sağlık Bakanımız drfahrettinkocabakan , sağlık bakanlığı bürokrasisi ve sağlık çalışanlarını görmezden gelen yerel ve genel idareciler.
Bizler sendika üyeleri, temsilcileri, yöneticileri, her birilerimız yerelde ve geneldeki sağlık çalışanları gibi mağduruz. Genelde tüm sağlık çalışanlarının haklarını, özelde kendi haklarımızı savunuyoruz.
Sendikalara yöneltilen bilinçli ve haksız eleştiriler, uzun vadede sağlık çalışanlarının mağduriyetlerinin artmasına sebebiyet vermektedir. Güçlü sendika çalışanlarının gücü olduğunu iş veren iyi bilmektedir. Sendikal güç kaybı iş verenin işine gelir, çalışanlar yalnızlaştırılmış olurlar.
Sitemlerimız, adresini şaşırmasın inşaallah" dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2021, 13:43

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 2 hafta Önce

Sağlık Bakanlığında kamu hastaneleri genel müdürlüğünde Ek Ödeme Daire Başkanı 10 yıldır aynı doktor Daire başkanı ve 10 yıldır ek ödeme sistemi doktor odaklı çalışıyor...Bu bürokrasi bu kişiler değişmediği müddetçe hiç bişey değişmez.Sistem doktor endeksli çalışıyor ek ödeme Daire başkanı doktor, sistem Doktora nasıl daha fazla ek ödeme öderiz onun üzerine kurulu? Yazık bu ülkeye

1500 TL SEYYANEN MAAŞ ZAMMI ve 3600 EK GÖSTERGE LAZIM
1500 TL SEYYANEN MAAŞ ZAMMI ve 3600 EK GÖSTERGE LAZIM @Ali - 2 hafta Önce

Gayrisi boş

SIRADAKİ HABER