Sendika Başkanı " bir iş yanlış gidiyor ise dile getirmek sizi karşıt yapmaz"

Eskişehir Sağlık Sen Şube Başkanı Hüseyin Köksal dolar için devletimi satmam ,Reisi yalnız bırakmam ancak Reisin gölgesine saklanmış arsız hırsız yolsuzlara da göz yummam dedi.

Sendika Başkanı " bir iş yanlış gidiyor ise dile getirmek sizi karşıt yapmaz"

Köksal açıklamasında  Dolar nasıl 2 TL ye düşer ! Kıbrıs dan çekil ! Mavi vatan dan çekil ! Suriye’den çekil ! Ayasofya tekrar müze olsun ! Bü cümleler o kadar üzücü ki Reis hariç; hiç çalışmayan selfi yapan ,üretmeyen ,taş üstüne taş koyup vatandaşa anlatamayanların sığındığı ucuz politika ! Allah kimseyi yanlışı övecek kadar gözünü karartmasın ! Ülkemiz ne krizler gördü kardeşim % 7500 ler havada uçuşuyordu ! Neden satsın millet devletini ! Bu dönemde inanın benimde dolar 15 TL olsa umrumda değil ! İnsanlar neden satsın davasını diye sordu.

Köksal'ın paylaşımı;

Dolar Euro Gariban İçin Enflasyon Var !

Sabah kalktım sosyal medyada dolar 15 olsa ülkemi satmam! Duracağım yer bellidir.

Vatan hainleri arasına girmem ! Sonuna kadar seninleyiz !

Dolar nasıl 2 TL ye düşer ! Kıbrıs dan çekil ! Mavi vatan dan çekil ! Suriye’den çekil ! Ayasofya tekrar müze olsun !

Bü cümleler o kadar üzücü ki Reis hariç; hiç çalışmayan selfi yapan ,üretmeyen ,taş üstüne taş koyup vatandaşa anlatamayanların sığındığı ucuz politika !

Allah kimseyi yanlışı övecek kadar gözünü karartmasın ! Ülkemiz ne krizler gördü kardeşim % 7500 ler havada uçuşuyordu ! Neden satsın millet devletini !

Bu dönemde inanın benimde dolar 15 TL olsa umrumda değil ! İnsanlar neden satsın davasını !

Peki ben kafama takılan sorular sorayım o zaman ?

1- Ayasofya açıldı ona rağmen eriyen bir oy deposu var ?

2-Libya ,Azerbaycan,Katar ,Kıbrıs ,Mavi Vatana rağmen milli çıkarlarımızı korumasına rağmen neden oylar düşüyor ?

3- Milli teknoloji ve silah sanayinde geldiğimiz nokta ortada iken neden insanlar bu kez tamam diyor !

4- 7 düvele Meydan okuyan Güçlü Türkiye olmamıza rağmen neden Bu kez iktidar gider deniyor ?

Neden mi;

Sırtını devlet üzerinden ihaleye dayamış lüks araba lüks kıyafet ile sokak da gezen çakma siyasiler için alım gücü ve hayat pahalılığı yok !

Sanayici için hayat pahalılığı yok !

Zenginler pazardan alışveriş yapmıyor ! Hayat pahalılığı fark etmiyor !

İsrafçı bürokratlar har vurmaya harman savurmaya devam ediyor !

Kendisini kaf dağında zanneden siyasetçinin 3 milyar doları mı var 6 milyar dolarımı var kavgası sokakta devam ediyor !

Esnaf aldığı ürünü yerine koyamıyor ! Mal alacaksın anlık fiyat uygulaması başladı ! Bügün alırsan fiyat geçerli birde nakit ise deniyor !

En alt sınıf gündelik çalışan ,SSK lı işçi ,memur ,emekli için geçerli sıkıntılar enflasyon, geçim sıkıntısı ,alım gücü !

Fırsatçılar ile mücadele halkın işi değil ! Hayat pahalılığını 5 markete ceza kesmek ile çözdüğüne inanan ve bunu paylaşanlar ne oldu hangi ürünün fiyatı düştü ! Ne ucuzladı ?

Tayyip Erdoğan’ı en çok seven ve destekleyen kesim ile temas ilk kez kesildi ! Gerçekleri gizleyen teşkilat üyeleri ,rakam ve istatistikler ile koltuğunu koruyan yalancı bürokrat ordusu asıl ihanet içinde olanlar !

Kardeşim halkın içine inin hayat pahalılığı ve fiyat uçuşunu sahada çıplak gözle görün ! En alt tabakayı ziyaret eden herşeyi net görür ! Kendi teşkilatı ile her gün selfi çeken toplantı pozu atan kendi üyesi esnafları ziyaret eden ilçe siyasetçileri bilmez !

Dolar için devletimi satmam ,Reisi yalnız bırakmam ancak Reisin gölgesine saklanmış arsız hırsız yolsuzlara da göz yummam !

İşin özeti ise hala sosyal medya dahil garibanlar savunuyor yolunda a.ş olanlar susuyor !

Sahada bir iş yanlış gidiyor ise dile getirmek sizi karşıt yapmaz !


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
HERKESİN TUZU KURU TEK PERİŞAN OLAN YHS SENİN GENEL BAŞKANININ SAYESİNDE.
HERKESİN TUZU KURU TEK PERİŞAN OLAN YHS SENİN GENEL BAŞKANININ SAYESİNDE. - 2 hafta Önce

TÜM TÜM SEÇİLMİŞLERİN DİKKATİNE. GEREK SİYASİLER GEREKSEDE SENDİKACILARIN.İLLEDE SENDİKACILARIN.DOĞUANADOLUNUN EN BÜYÜK HASTANESİNDE BELEŞ HİÇ BİR ÖLÇME DEĞERLENDİRMEYE TABİ TUTULMADAN BELEŞ ATATTIĞINIZ MÜDÜRLERİNİZ.TAŞERON İŞÇİLERE SÖZ GEÇİREMİYOR BÜROLARDA YILLARDIR ÇALIŞIP KENDİSİNİ YETİŞEN ÇALIŞMA HAYATINA KATKI SUNAN HATTA SINAV KAZANIP VHKİ OLARAK ATANMAYAN ÜNİVERSİTE MEZUNU YHS ÇALIŞANLARA BU BELEŞ MÜDÜRLER BASKI MOBİNG UYGULAYARAK SERVİSLERDE ÇALIŞMAYA ZORLANIYOR.BELEDİYE İŞÇİSİNİ,TAŞERONU ÇALIŞTIRAMAYAN BU SÖZLEŞMELİ MÜDÜRLERİNİZ BİZLERE KAN KUSTURUYOR.BU ÜLKENİN ADALET BAKANI BİLE MÜBAŞİRLERİ SINAVSIZ SINIF ATLATTI BİZDE ADALET İSTİYORUZ.SINAV KAZANIP ATANMAYAN 2351 VHKİDEN BİRİ.İŞÇİLER ORTALIKTA GEZERKEN KENDİNİ YETİŞTİRMİŞ İNSANLARA BASKI YAPMAK NE KADAR ADİL?TAŞERONA İTFAİYE ERİNE,MÜBAŞİRLERE BELEŞ KADRO VARDA.BİZ SINAV KAZANDIK 8 YILDIR VHKİ OLAMADIK BELEŞ MÜDÜR OLUNAN BİR ÜLKEDE.HAKKIN KENDİSİ KADI OLACAĞI GÜNDE GELECEK VE O GÜNDEN KORKUN BU CUMA AKŞAMINDA.SINAV KAZANIP ATANMAYAN 2351 VHKİDEN BİRİ. SEÇİLMİŞLERİN DİKKATİNE. GEREK SİYASİLER GEREKSEDE SENDİKACILARIN.İLLEDE SENDİKACILARIN.DOĞUANADOLUNUN EN BÜYÜK HASTANESİNDE BELEŞ HİÇ BİR ÖLÇME DEĞERLENDİRMEYE TABİ TUTULMADAN BELEŞ ATATTIĞINIZ MÜDÜRLERİNİZ.TAŞERON İŞÇİLERE SÖZ GEÇİREMİYOR BÜROLARDA YILLARDIR ÇALIŞI YETİŞEN ÇALIŞMA HAYATINA KATKI SUNAN HATTA SINAV KAZANIP VHKİ OLARAK ATANMAYAN ÜNİVERSİTE MEZUNU YHS ÇALIŞANLARA BU BELEŞ MÜDÜRLER BASKI MOBİNG UYGULAYARAK SERVİSLERDE ÇALIŞMAYA ZORLANIYOR.BELEDİYE İŞÇİSİNİ,TAŞERONU ÇALIŞTIRAMAYAN BU SÖZLEŞMELİ MÜDÜRLERİNİZ BİZLERE KAN KUSTURUYOR.BU ÜLKENİN ADALET BAKANI BİLE MÜBAŞİRLERİ SINAVSIZ SINIF ATLATTI BİZDE ADALET İSTİYORUZ.SINAV KAZANIP ATANMAYAN 2351 VHKİDEN BİRİ.İŞÇİLER ORTALIKTA GEZERKEN KENDİNİ YETİŞTİRMİŞ İNSANLARA BASKI YAPMAK NE KADAR ADİL?TAŞERONA İTFAİYE ERİNE,MÜBAŞİRLERE BELEŞ KADRO VARDA.BİZ SINAV KAZANDIK 8 YILDIR VHKİ OLAMADIK BELEŞ MÜDÜR OLUNAN BİR ÜLKEDE.HAKKIN KENDİSİ KADI OLACAĞI GÜNDE GELECEK VE O GÜNDEN KORKUN .SINAV KAZANIP ATANMAYAN 2351 VHKİDEN BİRİ.

Personel
Personel - 2 hafta Önce

Afyonnnnnn İscehisar devlet te sadece doktor doner sermaye alıyor...geriye kalan koca sifir.iş ekip işi diyor lar... çalışma da beraberik....corbayi doktor lar içiyor....kimsede bilgi vermiyor...bir firildak dönüyor herhallllll... bilemiyoruz...hakkiz bir kuruş hak yenmesine musade edenler ve yiyenler.....zehir zikkim olsun inşaAllah...haksiz yenilen bir kuruş u...haksiz yerde yersiniz inşaAllah.....

Personel
Personel - 2 hafta Önce

Afyonnnnnn İscehisar devlet te sadece doktor doner sermaye alıyor...geriye kalan koca sifir.iş ekip işi diyor lar... çalışma da beraberik....corbayi doktor lar içiyor....kimsede bilgi vermiyor...bir firildak dönüyor herhallllll... bilemiyoruz...hakkiz bir kuruş hak yenmesine musade edenler ve yiyenler.....zehir zikkim olsun inşaAllah...haksiz yenilen bir kuruş u...haksiz yerde yersiniz inşaAllah.....

Tedinim zırt
Tedinim zırt - 2 hafta Önce

Dolara alım satım vergisi getir bak ne oluyor faizler inşAllah sıfırlanır ne çok daiz seven varmış lobi seviciler neden avrupada 0.25 faiz çok iyi bir şeyse içimizde paradan para kazanmak isteyenler yüzünden faiz olsun deniyor turkite cumhuriyeti dolarla kurulmadı ko 3 5 pezevengin dolar saldırısı ile yıkılsın devletin yapacağı tek şey var tüm ödemelerini pandemi yi fırsat bilip türk lirasına endekslemeli özel bankalardan memur maaslarini çekmeli ayrıca doviz bürolarına takip getirmeli stokçuluk yapanlara karşı barkod sistemi getirmeli

SIRADAKİ HABER