Sağlık Sendikalarına Darbe !

Sağlık Sendikalarına Darbe !

Büro Memur-Sen tarafından 5. dönem toplu sözleşme görüşmelerinde ilk kazanım elde edilerek, Sosyal Hizmetler Sağlık kolundan alınarak Büro Memur-Sen'inde içinde bulunduğu hizmet koluna devredildi.
Bu durumda başta Sağlık Sen olmak üzere Türk Sağlık Sen ve SES 'de üye kaybı yaşanacak. Bazı şubelerde başkan değişikliği olacak. 

Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2019, 10:12

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
SENDİKA KENDİ ADINA KAZANIMLARI ELDE EDİYOR.
SENDİKA KENDİ ADINA KAZANIMLARI ELDE EDİYOR. - 6 ay Önce

ŞU SAĞLIKTADA SÖZLEŞMELİ MÜDÜR VE YARDIMCILARININ ATANMASINIDA BAŞA DÖNDÜRSE KURUMLARA HUZUR GELECEK.KENDİ ATADIKLARI İDARECİLERDEN BAZILARI GEÇMİŞİNİ UNUTARAK İNSANLARA KAN KUSTURUYOR.NEDEN ÇÜNKÜ SÖZLEŞMEYLE MÜDÜR OLUP İNSANLARA TEPEDEN BAKIP HAKİR GÖRÜYOR.O KADAR İNSANLARI DIŞLAYARAK BİR YERE VARACAKLARINI SANIYORLAR.

SELİMCAN
SELİMCAN - 6 ay Önce

sOSYAL HİZMETLERİN SAĞLIKLA İLGİSİ YOKTUR.ŞAYET, SAĞLIK BAKANLIĞIN'DA Kİ BU TÜR KADROLARIN,AİLE BAKANLIĞINA ÇALIŞANLARI İLE BİRLİKTE DEVRİ GEREKİR,DİYE DÜŞÜNÜYORUM. SAYGILARIMLA.

diyarbakır sağlık-sen başkanı istifaları sendika için iyi olacak.
diyarbakır sağlık-sen başkanı istifaları sendika için iyi olacak. - 6 ay Önce

bu değişiklikle umarım diyarbakır sağlık-sen il başkanı da görevden alınır. çünkü ne söylediği ve üyeleri verdiği değer beş para etmiyor. ayrılması sağlıksen camiası için iyi olacak.

2351 VHKİ NİN RUH SAĞLIĞI BOZULDU SAYIN BAŞKAN.
2351 VHKİ NİN RUH SAĞLIĞI BOZULDU SAYIN BAŞKAN. - 6 ay Önce

kazanmak bir şey ifade etmiyorki bende sınavda 83 puan aldım ama atanmadım sınavla kazandığım vhki kadrom verilmedi.2351 vhki kahru perişan siz kendi adınıza kazana durun yandaşlarınızı sözleşmeli müdür yapın bizler alçak sürünmeye devam.

memure
memure - 6 ay Önce

VHKİ SINAVLA KAZANDIĞI KADROYA ATANMAZKEN İTFAİYE ERLERİ,KIZILAYCILAR VE ENSONDA MÜBAŞİRLER SINAVSIZ SINIF ATLATILDI.HAK,HUKUK ,ADALET NEREDE BU UYGULAMA.SAYIN ADALET BAKINIMIZDA EN SON MÜBAŞİRLERİ SINAVSIZ SINIF ATLATINCA ADALET HAK ,HUKUK YERİNİ BULMUŞ OLDU.BU ÜLKEDE ADALET İSTİYORUZ ADALET.SINAVLA KAZANMIŞ OLDUĞUMUZ KADROMUZ VERİLMEDİ.7 YILDIR MADDEN MANEN KAYIRTAYIZ. RUHSAL BUNALIMA GİRDİK ALLAH KABUL ETMESİN.

2351 VHKİ NİN RUH SAĞLIĞI BOZULDU SAYIN GENEL BAŞKAN.
2351 VHKİ NİN RUH SAĞLIĞI BOZULDU SAYIN GENEL BAŞKAN. - 6 ay Önce

2351 VHKİ SINAVLA KAZANDIĞI KADROYA ATANMAZKEN İTFAİYE ERLERİ,KIZILAYCILAR VE ENSONDA MÜBAŞİRLER SINAVSIZ SINIF ATLATILDI.HAK,HUKUK ,ADALET NEREDE BU UYGULAMA.SAYIN ADALET BAKINIMIZDA EN SON MÜBAŞİRLERİ SINAVSIZ SINIF ATLATINCA ADALET HAK ,HUKUK YERİNİ BULMUŞ OLDU.BU ÜLKEDE ADALET İSTİYORUZ ADALET.SINAVLA KAZANMIŞ OLDUĞUMUZ KADROMUZ VERİLMEDİ.7 YILDIR MADDEN MANEN KAYIRTAYIZ. RUHSAL BUNALIMA GİRDİK ALLAH KABUL ETMESİN.

2351 VHKİ NİN RUH SAĞLIĞI BOZULDU SAYIN GENEL BAŞKAN.
2351 VHKİ NİN RUH SAĞLIĞI BOZULDU SAYIN GENEL BAŞKAN. - 6 ay Önce

İLK OKUL MEZUNU İTFAİYE ERLERİ,KIZILAYDAN SAĞLIĞA GEÇENLER VE EN SON MÜBAŞİRLER ÇOKMU LİYATLİYDI SINAVSIZ KARARNAMEYLE SINIF ATLATILDI.BUNLAR LİYAKATLİ SINAV KAZANIP ATANMAYAN 2351 VHKİ LİYAKATSİZDİ ÖYLEMİ.ALLAH HAKKIMIZI SORSUN.ÇÜNKÜ BİZ 7 YILDIR AHUZAR EDİYORUZ HAKKIMIZI HELAL ETMİYORUZ.AHRET GÜNÜNDEDE DAVACIYIZ DAVACIYIZ DAVACIYIZ.HADİ ÇIKIN BİRDE BU ADALETSİZLİĞİ DİLE GETİRİN SAMİMİ VE İYİ NİYETLİ BİR GENEL BAŞKAN OLARAK.İNSANLARA HAYAL KIRIKLIĞI VE HÜZÜN YAŞATANLARA SES ÇIKARIN OLURMU ONLAR SİYAH IRK DİĞERLERİ İNGİLİZ. GÜNEŞ BATMAYAN ÜLKEDE YAŞASINLAR.ALLAH SORSUN ALLAH SORSUN.

MEHMET 02
MEHMET 02 - 6 ay Önce

ON DÖRT YIL OLDU SENDİKA
2005 yılında memur sendikaları ile hükumet arasında imzalanan Toplu Görüşme Mutabakat Metninde; "Yardımcı Hizmetler Sınıfında çalışanların öğrenim durumlarına göre bir defaya mahsus olmak üzere sınavsız atanmalarının sağlanması" için çalışma yapılacağı kararı yer almıştır." ………On dört yıl oldu bir gelişme yok


SIRADAKİ HABER