Sağlık Sen Şube Başkanı "Bu neyin nankörlüğüdür...!!!"

Sağlık-Sen Iğdır Şube Başkanı Şebnem Yıldızlı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Senin devlet memurluğu kurallarını çiğneyerek üstündeki Bakım Müdürlüğü ve Başhekimlik Makamlarını atlayıp rahatlıkla İl Sağlık Müdürü ile görüştüğüne ben defalarca şahit oldum.Bu neyin nankörlüğüdür...!!! dedi.

Sağlık Sen Şube Başkanı "Bu neyin nankörlüğüdür...!!!"

Sağlık Sen Şube başkanı Şebnem Yıldızlı yaptıgı paylaşımda;


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

ŞEHİTLERİMİZİN VE KAHRAMAN GAZİLERİMİZİN ADLARINI KİRLİ EMELLERİNİZE ALET ETMEYİN ARTIK!!!
Hayırdır Ayşe Gölçek,hangi istediğin usulsüz iş yapılmadı da yine bu yola başvurdun.!!!
Devlet Memuru olduğunu unutup ,defalarca uyarılmasına rağmen görevini yerine getirmemekte ısrarcı olan kişilerin çalıştırılmak istenmesi seni ve birilerini neden bu kadar rahatsız etti????
Şehitlerimizin ve Kahraman Gazilerimizin,Cumhurbaşkanımızın adlarını o kirli ağızlarınıza alarak insanlarımızın manevi duygularıyla dalga geçmeyin artık...
Adaleti,hakkaniyeti gözetip ,devletinin çıkarlarını kendi çıkarı sayan bir İl Sağlık Müdürüne yaptığınız bu çirkin yakıştırmalara kimse müsamaha göstermeyecek.
Mesaisini konfeksiyon mağazalarında tamamlamak isteyen kişilere de fırsat vermeyecek kadar Devletinin,Milletinin,Şehit ve Gazilerimizin ,Devlet Büyüklerimizin ve diğer sağlık çalışanlarımızın haklarını kimseye yedirmeyen ve yedirmeyecek olan bir İl Sağlık Müdürü seni ve senin gibileri rahatsız etmesine inan hiç şaşırmadık.
Senin devlet memurluğu kurallarını çiğneyerek üstündeki Bakım Müdürlüğü ve Başhekimlik Makamlarını atlayıp rahatlıkla İl Sağlık Müdürü ile görüştüğüne ben defalarca şahit oldum.
Bu neyin nankörlüğüdür...!!!
 Ne olmuştu:
live haber. comda Ahmet Adıyaman Şehit Gazi Sen Sağlık Genel Başkanı yayımlamış oldugu basın açıklaması İl Sağlık Müdürlüğünde kıyım mı var?  şeklinde yayımlanmıştı.

İl Sağlık Müdürlüğünde kıyım mı var? Bir süre önce Sağlık Sen şube başkanlığından istifa ederek il sağlık müdürlüğü koltuğuna oturan Caner Tazegün Şehit Gazi Sen Ailesinin bütün girişimlerine rağmen gerek dahili gerekse şahsi telefonlarını açmamış, görüşme ve randevu taleplerimizi kabul etmemiştir.

 Resmi kurumun kapısı tüm halka açık olması gerekirken, görüşme taleplerimizi red eden İl Sağlık Müdürünün şahsi tutarsızlığı biz Şehit ve Gazi yakınları başta olmak üzere tüm teşkilatımızı üzmüştür. Oysaki makamlar devleti temsil eder. Sayın Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın dediği gibi" ahlakla, erdemle, edep ve nezaketle iş yapmaya gayret göstermeyenler, kaybetmeye mahkumdur. " Kısacası makamlar kimsenin egosunu tatmin yeri değildir. Bizler de kamu oyuyla paylaşıyoruz?! Şehit Gazi Sen oluşumu İl Sağlık müdürünü neden rahatsız ediyor?! 657 Devlet memurları kanunu açık ve netken kanunu hiçe sayılıp, görev ve yer değişikliklerinde kimler ne sebeple geçiçi görevlerle kurumdan uzaklaştırıldı?! Görevi Sağlıkta iyileştirmeler yapmak olan Sayın Müdürümüzün personel üzerinde kişisel bazlı dayatmalar yapması görevi kötüye kullandığı anlamına gelmez mi?! Konu en kısa zamanda yargıya ve ilgili bakanlıklara intikal ettirilecektir. Konuyla ilgili Iğdır Belediyesi önünde Sendika Genel başkanlarımızın, Başkan yardımcılarımızın, Gazi, Şehit yakınlarımızın, temsilci ve üyelerimizin katılımıyla geniş çaplı bir basın açıklaması yapılacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2021, 14:27

Ceren YILDIZ

banner42
YORUM EKLE
YORUMLAR
ZALİMLERİN ZULMÜ VARSA MAZLUMUNDA ALLAHI VAR.ALLAH
ZALİMLERİN ZULMÜ VARSA MAZLUMUNDA ALLAHI VAR.ALLAH - 1 ay Önce

SAYIN BAŞKAN AYŞESİNİ,FATMASINI BİLMEM AMA ZULM AŞRI ALAYA DAYANMIŞ.SENDİKANIZLA BAĞI OLAN HERKES BİR YERLERDE BİRŞEYLERDEN NEMALANIYOR.SÖZLEŞMEYLE MÜDÜR ATATIYOR SENDİKANIZ.BİRİM SORUMLUSU KOMİSYONLAR VB NE KADAR MENFİ ŞEY VARSA HEP SAĞLIKSEN YÖNETİCİSİ TEMSİLCİSİ İSTFADE EDİYOR.BU NASIL HAK NASIL HUKUK NASIL DÜZEN ALLAH AŞKINA.SINAV KAZANAN VHKİ OLAMIYOR AMA SÖZLEŞMEYLE MÜDÜR ATATIYORLAR,KIZILAYCIYA İTFAİYE ERİNE VE ENSONDA MÜBAŞİRLERE SINAV SIZ SINIF ATLATILIYOR BİZ SINAV KAZANDIK 8 YILDIR MAĞDURUZ N.NEREDE YETKİLİ SENDİKA GENEL BAŞKANI YANDAŞLARIYLA MEŞKUL.ALLAH GÖRÜYOR SENDİKA BAŞKANŞARINIZ DAN TUTUNDA YÖNETİCİLERİ TEMSİLCİLERİ ZAFER SARHOŞU OLMUŞ KAFASI BULUTLARDAN SU İÇİYOR.SÖZLEŞMEYLE YANDAŞLAR MÜDÜR OLUP BİZLERE ZULM EDİYOR ZULM.ALLAH İCRA ETSİN.BEN HAKSIZLIĞA UĞRAYAN BİRİ OLARAK İNDALLAHTA DAVACIYIM HAKKIMIDA HELAL ETMİYORUM.TEK EK GÖSTERGE YAN ÖDEME ALMAYAN SINIF YARDIMCI HİZMETLER SINIFI ALLAH İCRA ETSİN.

Ramil
Ramil - 1 ay Önce

Şebnem hanımefendi sendikanızın adını kullanarak yeni ataması yapılan yöneticileri n atamalarını ben yaptım ben kimin ismini verdiysem o oldu başhekimlik müdürlük uzmanlık vesaire vesaire şimdi siz kendinizi sütten çıkmış ak kaşık yerine koymayınız lütfen.
Ayşe hanımefendi sizde bu sendikacılığı yapacak feraset yoktur yazıp kaldırmak nedir insanların aklıyla dalgamı geçiyorsunuz bence gidin kendi işinizi yapın insanları rahat bırakın

ÇOK MERAK EDİYORUM ŞU SAĞLIK SENDE GÖREV YAPAN İNSANLAR ÇOKMU LİYAKATLİ YADA ÖZEL DONANIMLIKİ HEP İDARECİ VE YÖNETİCİ OLUYORLAR.
ÇOK MERAK EDİYORUM ŞU SAĞLIK SENDE GÖREV YAPAN İNSANLAR ÇOKMU LİYAKATLİ YADA ÖZEL DONANIMLIKİ HEP İDARECİ VE YÖNETİCİ OLUYORLAR. - 1 ay Önce

SAYIN BAŞKAN TESADÜFMÜ ACABA HER KADEMEDE GÖREV ALANLAR NE HİKMETSE YA SİZİN YÖNETİCİLERİNİZ YADA İDARECİLERİNİZ.BAŞKA KİMSEYE YAŞAM HAKKI TANIMAYAN BU ZİHNİYETLER NE HAKTAN NEDE HUKUKTAN ADALETTEN BAHSEDEMEZ.TEK MAAŞLA EK GÖSTERGESİZ YAN ÖDEMESİZ MAAŞLA EV GEÇİNDİRMEYE ÇALIŞIP ÇOLUK ÇOCUĞUNUN EN MASUM TALEBİNİ KARŞILAYAMADIĞI İÇİN ÇOCUKLARINDAN KAÇAN EV REİSİ YHS ÇALIŞANLARIN DERDİNE ÇARE OLUN.SINAV KAZANIR ATANAMAZLARÜNİVERSİTE BİTİRİRLER SEMBOLİK1/4 MAAŞ DERECESİ EK GÖSTERGE YOK YAN ÖDEME YOK BU ZULM DEĞİLMİ.BUNDAN BÜYÜK HAKSIZLIK VARMI.2351 VHKİ SINAV KAZANSIN VHKİ OLAMASIN SENDİKA YÖNETİCİLERİNİZ SÖZLEŞMEYLE İDARECİ OLUP MÜDÜR ,MÜDÜR YARDIMCISI OLUP BUNLARA ZULM ETSİN.SİZİN SENDİKANIZ TABANDAN TAVANA KADAR YANDAŞ KAYIRIP KUL HAKKI VE GÖZ YAŞIYLA KENDİ VARLIĞINIZI DEVAM ETTİRİYORSUNUZ.HAKSIZSAM ALLAH BENİMDE CEZAMI VERSİN.BEN SINAVLA VHKİ KAZANDIM OLAMADIM BENDEN HİZMETİ AZ BENLE AYNI EĞİTİMDE BİRİ
MÜDÜR ATANIYOR HAKMI BU HA HAKMI.2351 VHKİ MAHKEMEİ KÜBRADA HAKKINI ALACAK.ÇIKIN BUNLARI KONUŞUN NEDİR BU BEN EGOSU VE YANDAŞ KAYIRMAYI BIRAKIN AÇ OLAN İNSANLARA ÇARE OLUN.

Servet
Servet - 1 ay Önce

Sağlık Sen yöneticisi. Bir günde bir üyeye böyle sahip çıkın.şaşirtin bizi
Tabi işinize gelmiyor nasıl olsa Müdür sizde o yeter cümku o tehditle
Baskıyla tüm üyeleri tutacaksınız. Iyi kuyruğunuza basılmış burda bağırdığıniza göre.

ANKARA DUY SESİMİZİ
ANKARA DUY SESİMİZİ - 1 ay Önce

SAĞLIK SEN İN ŞU AN BAŞKANI OLAN ŞEBNEM HANIM SEÇİMLE GELMEDİ TOMBALADAN ÇIKTI VE BU ARALAR İL SAĞLIK MÜDÜRÜ CANER BEYİN ADINI KULLANARAK HEMŞİRELERİN VE DİĞER PERSONELLERİN YERİNİ KENDİSİNİN DEĞİŞTİRDİĞİ KENDİSİNİN YAPTIĞINI SÖYLÜYOR CANER BEYE ÇOK ZARAR VERECEK

yalnız kurt
yalnız kurt - 1 ay Önce

ŞEBNEM HANIM HASTANENİN BAŞINA BELA OLMUŞ SAĞLIK BAKANI IĞDIR A SAHİP ÇIK

yandaş olmayan
yandaş olmayan - 1 ay Önce

sayın başkan çok merak ediyorum siz nasıl bir iş yaptınızki sendika başkanı oldunuz sizin görev,iniz memuru savunmak değil mi siz niye müdürü savunuyorsunuz çok merak ettim eğer gerçek stk olsaydın sen memurun hakkını alması için konuşur böyle pozlar veriridin. sendika nbaşkanı olarak sen müdüre iyi yalakalık yapıyorsun hayırdır aranızda nasıl bir ilişki var\\ sendika olarak müdürü eleştirmişler ne güzel demekki adamlar sendikaçılık yapmışlar azçık sende yap yalakalığı bırakta..

SENDİKACISIZ SENDİKA
SENDİKACISIZ SENDİKA - 3 hafta Önce

SAYIN SENDİKA BAŞKANI ŞEBNEM HANIM SİZ SEÇİM OLMADAN NASIL BAŞKAN OLDUNUZ.
MÜDÜRÜN ÖZEL TALİMATI İLEMİ. YOKSA BAŞKA BİR REFARANSLA MI. REFARANSINIZ ÜYELER OLMALI. MÜDÜR DEĞİL. SİZ SENDİKACILIĞI KULLANARAK YILLARDIR BOŞ BOŞ ORTADA GEZİYORSUNUZ. GÖREVİNİZ SENDİKACILIK YAPMAK MI. MÜDÜRE AVUKATLIK YAPMAK MI. ÇAMUR ATARKEN ÖNCE ELİNİZE BAKIN... BU HERKES İÇİN GEÇERLİDİRR.


SIRADAKİ HABER